Schleich Kucyk walijsiego ogiera promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Schleich Kucyk walijsiego ogiera oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
SCHLEICH Kucyk walijskiego ogiera 13871
20.45
Manito.pl
Kucyk walijsiego ogiera
22.91
Urwis.pl
Schleich - Kucyk Walijskiego Ogiera
24.05
InBook.pl

Parametry

Producent:Schleich
Kategoria:Figurki dla dzieci

Opis


Walijski kuc górski - wyjątkowo inteligentny kuc, o pokaźnym temperamencie. Jest łagodny, silny, odważny i wszechstronny, nadający się do rajdów.


seria Farm World mieści okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego
pokoju.

O firmie Schleich:

Utworzona ponad 80 lat temu przez Friedricha Schleicha w Schwäbisch Gmünd marka Schleich jest jednym z największych w Niemczech producentów zabawek oraz czołowym międzynarodowym dostawcą figurek. Słynne figurki Schleich, ukochane przez dzieci na całym świecie, są sprzedawane są w ponad 50 krajach.

komplet mieści:

  • figurkę konia (kucyk) rasy Walijskiej

  • marka Schleich
  • Od 3 roku życia
  • linia Farm World
  • Figurki produkowana z najwyższą dbałością o detale!
  • wymiary opakowania: 11,5 x 9,5 x 2,8 cm