Półciężarówka z koniem i przyczepą promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Półciężarówka z koniem i przyczepą oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 204.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Schleich Zestaw koń, pick-up i przyczepa
204.00
Mall.pl
Półciężarówka z koniem i przyczepą
210.37
Urwis.pl
Półciężarówka z koniem i przyczepą
227.53
InBook.pl

Parametry

Producent:Schleich
Kategoria:Figurki dla dzieci

Opis

zestaw figurek: półciężarówka z przyczepką, a także koń i jeździec. Linia Horse Club mieści figurki koni szanowanych na całym świecie, a także akcesoria konieczne do opieki nad nimi. Tu znajdziecie wszystko, czego potrzebuje koń, aby był zdrowy, zadbany i pięknie prezentował się na wybiegu.W kolekcji Horse Club wynajdziesz niemało zestawów, które pozwolą zbudować własny, wymarzony świat.

wyszukasz tam stajnię, ładny pokaz jeździecki, wybieg, padok, myjnię, ciężarówkę z przyczepą, wóz z zaprzęgiem i mnóstwo oprzyrządowania jeździeckiego i akcesoriów do opieki nad końmi, najróżniejsze figurki jeźdźców,głównie swoje ulubione rasy koni, z których będziesz mógł stworzyć całą hodowlę.Przyczepa jest otwierana, ma bagażnik do przewożenia oprzyrządowania jeździeckiego, przegrodę na środku i może mieścić dwa pełnowymiarowe konie.