- newwave filiżanka do cappuccino ze spodkiem pojemność: 0,25 l marki Villeroy & boch promocja 2019

Cena134.1
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Filiżanki

Opis

Stojak na papier niemieckiej marki Wesco to nieodłączny komponent twojej kuchni. Nieprzeciętnie pasuje dla osób, które uwielbiają klasykę i niebanalne kształty. Stojak ożywi każdą kuchnię i nada jej nowy blask, a ręczniki papierowe już zawsze będą miały swoje miejsce.

Stojak wytworzony został z najwyższej jakości stali rdzoodpornej INOX, dzięki której oporny jest na zgubne działanie czynników zewnętrznych.cechy: - materiał: stal nierdzewna, - wysokość: 30 cm, - kolor: biały.Połączenie amerykańskiego stylu retro z niemiecką precyzją i wysoką jakością - tak można określić produkty firmy Wesco, które swoim oryginalnym designem podbiły serca na całym świecie.

Niemiecka firma od 1876 roku zajmuje się projektowaniem i wykonaniem wyrafinowanych, nietuzinkowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Znane kosze na śmieci, chlebaki czy misy to tylko jedne z nielicznych sztandarowych projektów firmy, która do dnia dzisiejszego wyposaża nasze domy w niezwykłe produkty.

postępowe technologie i najkorzystniejsze materiały gwarantują jakość i solidność produktów Wesco. Główna siedziba firmy gromadzi się w Arnsberg i stąd ponadto wykonywane są bezpośrednio wszystkie zamówienia firmy.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Wesco w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl