Hans christian andersen. mała syrenka i inne historie marki Cass film promocja 2021

Cena12.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Cass Film
Kategoria:Filmy animowane
Nośnik DVD

Opis

drobna syrenkaDaleko w cudownym morzu, gdzie woda jest błękitna i przezroczysta, w niezmierzonej głębinie, żyją niezwykłe istoty, a wśród nich nieznaczna Syrenka. Marzyła nad wyraz o poznaniu ludzkiego świata. W swoje piętnaste urodziny dostała wreszcie pozwolenie i wypłynęła na powierzchnię wody.

Przybyła w porę, bo właśnie burza spowodowała katastrofę statku. Syrenka uratowała młodego księcia i obdarzyła go tak wielkim uczuciem, iż postanowiła zamienić swój ładny, syreni śpiew na ludzkie nogi.Staruszek i staruszkaW niewiele znaczącej chatce w lesie żyli staruszek i staruszka.

Nie byli bogaci,nad wyraz pogodni. Bo bardzo często ludzie są jak legendy, im starsi tym lepsi. Staruszek i staruszka wybaczali sobie wszystko. Byli szczęśliwi, bo niezwykle się kochali i żyli w obszernej zgodzie.Pewna wiadomośćNasza historia opowiada o pewnej błahej plotce, która jednak zmieniła się w nad wyraz poważne wydarzenie.

W końcu zostało ono opisane w gazecie, ale ponieważ nie była to prawda, to choćby jej autorzy nie umieli jej rozpoznać. Także, choćby najniewinniejsza plotka może stać się groźna.Olle Zmruż OczkoJest tak mnóstwo zróżnicowanych bajek, i jest ktoś, kto zna je wszystkie, te już opowiedziane i te, które dopiero zostaną opowiedziane.

Ten ktoś właśnie przynosi nam sny. Poruszają one ludzkie serca. Bez nich ludzie byliby niczym. Nazywa się Olle Zmruż Oczko.