Pan Andersen opowiada: Nowe szaty cesarza i inne historie (*) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Cass Film
Kategoria:Filmy animowane
Nośnik DVD

Opis

nowe szaty cesarzaPrzed wielu laty żył cesarz, który tak wyjątkowo kochał błyskotliwe stroje, iż wydawał na nie wszystkie pieniądze ze skarbca. Rolnicy błagali go o wsparcie, armia potrzebowała umocnień na granicy, lecz on myślał jedynie o strojach.

Aż pewnego dnia przybyli do pałacu wielcy "artyści-projektanci mody" z obszernego świata.ZakochaniNasza historia początkuje się od gry. Charlie, wirujący bąk, jest od zawsze zakochany w Martinie, ślicznej piłeczce.

Martina podobno zaręczona jest jednak z dobrodusznym wróbelkiem. Pewnego dnia Martina znika. Charlie przekonany, iż ukochana prowadzi szczęśliwe życie ze swym wybrankiem, przyrzeka, iż nigdy już w nikim się nie zakocha.

Ale gdzie naprawdę jest Martina?Stara latarniaByła kiedyś porządna stara latarnia, która pełniła swoją służbę poprzez sporo, niemało lat. Dzisiaj przyszedł czas by odpoczęła. Dzięki magicznym prezentom podarowanym jej przez gwiazdy i chmury może dalej roztaczać lśnienie, jednak już nie na starej uliczce, a w sercach ludzkich.Rozbita butelkaCodzienne rzeczy, których z reguły nie zauważamy, mogą odgrywać niezwykłą rolę w naszym życiu.

choćby nie podejrzewamy, iż są świadkami wielu ważnych wydarzeń, tak jak szyjka od rozbitej butelki po szampanie.