Praca zbiorowa Księga ksiąg - sezon 2 - odcinki 10-13 dvd promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Filmy familijne
Nośnik DVD

Opis

2 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci produkowane poprzez CBN!
Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych, a także moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą podczas trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek posiada książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 2 posiada 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w pełni w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 4 - odcinki 10 - 13:

10. Gedeon
Rodzice Oli posiadają wypadek samochodowy i potrzebują, aby wezwała ona pomoc. Ale jak ma ich odnaleźć i co właściwie może zrobić?
Nasi bohaterowie poznają Gedeona, który ukrywa się przed wrogami. Będziesz świadkiem jego przemiany z tchórza w dzielnego przywódcę, który odważnie podąża za Bogiem, nawet jeśli inni się poddają. Nasi bohaterowie nauczą się, jak pokonać strach, ufając Bogu.

11. Zaparcie się Piotra
Krzyś stara się zaimponować koszykarzom, kiedy podekscytowana Ola mówi mu, iż właśnie została wybrana na przewodniczącą koła szachowego. Krzyś, bojąc się reakcji kolegów udaje, że jej nie zna!
Przeniesiemy się w czasie do Jerozolimy. Jezus właśnie został aresztowany, a Piotr trzykrotnie zaprzecza, iż go zna. Odkryj, jak ich relacja zostaje naprawiona, ponieważ Bóg wybacza, bez względu na to, jak szeroki błąd popełnisz.

12. Syn marnotrawny
Przyjaciel Krzysia ucieka z domu, ponieważ obawia się, iż jego tata nigdy nie wybaczy mu tego co zrobił. Czy Krzyś będzie w stanie zmienić jego zdanie?
Towarzyszymy bohaterom w starożytnej Galilei, gdzie Jezus opowiada przypowieść o Synu Marnotrawnym. Usłyszysz, jak młody chłopak opuszcza dom w poszukiwaniu przygody i wolności, jednak ekspresowo przekonuje się,najbardziej na świecie pragnie miłości swego ojca. Dzieci uczą się, że Niebiański Ojciec jest zawsze gotowy nam wybaczyć.

13. Eliasz i prorocy Baala
Krzyś jest w pełni pochłonięty tym, by stać się najpotężniejszym bogiem w swojej grze video. Czy ma już obsesję?
Za sprawą Księgi Ksiąg nasi bohaterowie spotkają Eliasza - Bożego proroka. Będziesz świadkiem jak Eliasz odważnie rzuca wyzwanie 450 prorokom bożka Baala i odnosi spektakularne zwycięstwo. Dzieci odkryją kto jest jedynym, prawdziwym Bogiem!

Dodatki: Poemat Zbawienia, Piosenka Księga Ksiąg, Dobra Nowina