Księga Ksiąg - Sezon 2 - odcinki 4-6 DVD promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Filmy familijne
Nośnik DVD

Opis

2 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci produkowane przez CBN!
Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych, a także moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą podczas trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek gromadzi książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 2 posiada 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w całości w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 2 - odcinki 4 - 6:

4. Rachab i mury Jerycha
Ola jest zdenerwowana, ponieważ musi przygotować szkolny projekt z niemiłą dziewczyną. Czy będą potrafiły współpracować?
Bądź świadkiem jak izraelscy szpiedzy w mieście Jerycho (które pragną zaatakować) poznają Rachab. Czy zaryzykuje ona własnym życiem, by im pomóc? Nasi bohaterowie odkryją, iż współpraca może przynieść zaskakujące rezultaty i,nawet największe mury nie mogą się równać z wiarą w Boga!

5. Estera
Ola chce zaprosić do szkolnego klubu dziewczynę, która się od nich różni. Obawia się jednak, że grupa się wścieknie i wyrzuci dodatkowo ją.
Przygotuj się na podróż do starożytnej Persji, gdzie Haman knuje spisek, aby zabić wszystkich Żydów, a królowa Estera stoi przed poważnym wyborem: czy ryzykując życie pójść porozmawiać z królem, czy nie robić nic - w rezultacie czego jej naród zostanie zniszczony. Odkryj, iż Bóg za każdym razem pomaga, jeśli chcemy robić, to co optymalne!

6. Jan Chrzciciel
Krzyś odkrywa, że kolega pożyczył mu gry pochodzące z nielegalnego źródła. Czy może to zignorować, czy także powinien go z tym skonfrontować?
Bądź świadkiem nauczania Jana na pustkowiu i chrztu Jezusa w rzece Jordan. Przejrzyj, jak Jan odważnie konfrontuje króla z jego grzechem, ryzykując przy tym życiem. Wybiera posłuszeństwo Bogu, bezustannie wskazując innym na Chrystusa. Przekonaj się, iż podążanie Bożymi drogami jest najlepszym wyborem, bez względu na cenę do zapłacenia.

Dodatki: Poemat Zbawienia, Piosenka Księga Ksiąg, Dobra Nowina