Księga ksiąg - sezon 2 - odcinki 7-9 dvd marki Praca zbiorowa promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Filmy familijne
Nośnik DVD

Opis

2 sezon bestsellerowego serialu animowanego dla dzieci wyprodukowane poprzez CBN!
Dołącz do przygody z Krzysiem, Olą i Gizmo, w jaką zabierze ich Księga Ksiąg. Zbierz swoją rodzinę i znajomych, i przygotuj się na tą ekscytującą podróż! Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie Biblijne. Dzieci uczą się prawd Biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży. Serial, który w TVP i TVP ABC oglądało już kilkanaście milionów widzów!

Księga Ksiąg to połączenie zabawy i nauki w jednym - każdy odcinek mieści książeczkę z pytaniami dla dzieci

Sezon 2 gromadzi 13 odcinków, zawartych na 4 płytach DVD - dostępne osobno, jak i w pełni w formie BOX-u!
Każdy odcinek trwa ok. 27 minut

DVD 3 - odcinki 7 - 9:

7. Paweł i katastrofa morska
Ola i rodzina Protonów niosą pomoc wiosce po powodzi. Praca okazuje się być niezwykle ciężka i Ola chce się poddać.
Księga Ksiąg przenosi naszych bohaterów na spotkanie z aresztowanym na statku Apostołem Pawłem. Dzieci są pod wrażeniem odwagi Pawła w obliczu wielu niebezpieczeństw – konkretnego sztormu, katastrofy statku, czy ukąszenia przez jadowitego węża. Odkryj, jak pomimo lęku skupiać się na Bożym zadaniu!

8. Hiob
Krzyś przechodzi poprzez najgorszy tydzień w swoim życiu, dodatkowo umiera jego dziadek, co powoduje, że jest zły i nie potrafi sobie z tym poradzić.
Krzyś, Ola i Gizmo spotkają Hioba, którego szatan wystawia na próbę zabierając posiadajątek, rodzinę i zdrowie. Hiob wytrwale ufa jednak Bogu i ostatecznie zostaje nagrodzony za swoją wierność. Odkryj, jak odnaleźć wiarę, która pomaga pokonać wszelkie przeciwności!

9. Arka Noego
Krzyś i Ola chcą iść na wagary razem z grupą deskorolkowców, którzy nie przestrzegają żadnych zasad.
Dzięki Księdze Ksiąg, nasza trójka poznaje Noego – jedynego sprawiedliwego człowieka na świecie pełnym zła. Zobacz, jak dzięki wierze Noe, jego rodzina i zwierzęta doświadczają cudu - zostają uratowani przed potopem. Odkryj, że Bóg troszczy się o tych, którzy Mu ufają!

Dodatki: Poemat Zbawienia, Piosenka Księga Ksiąg, Dobra Nowina