Galapagos Pod słońcem toskanii (dvd) - audrey wells darmowa dostawa kiosk ruchu (7321916503564) promocja 2020

Cena16.93
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:Galapagos
Kategoria:Filmy obyczajowe
Nośnik DVD

Opis

POD SŁOŃCEM TOSKANII [DVD]Film Pod Słońcem Toskanii [DVD] to oparta na podstawie bestsellerowej powieści Frances Mayers, unikatowa komedia romantycznaMieszkająca w San Francisco pisarka, Frances Mayers (Diane Lane), przeżywa kryzys twórczy i emocjonalny wywołany rozwodem, a także utratą ukochanego domu.

Nie bez wahania daje się namówić przyjaciółce na dziesięciodniowy wyjazd do Toskanii. Zauroczona słoneczną włoską krainą, spontanicznie kupuje piękną, ale nieco zdewastowaną willę i wynajmuje sympatyczną ekipę polskich robotników do jej odnowienia, a sama rzuca się w wir przygody, nawiązuje nowe znajomości i w pełni odmienia swoje życie.

przepiękne krajobrazy i porywająca, pełna ciepła, nadziei i miłości historia sprawią,na pewno zakochacie się w tym filmieGatunek: komedia romantycznaJęzyk: angielski (D.D 5.1), polski (D.D 2.0)Napisy: polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria: Audrey WellsObsada: Diane Lane, Sandra Oh, Lindsay DuncanCzas projekcji: 108 minDystrybutor: GalapagosNr kat: 7321916503564Dystrybutor: GalapagosWszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h!...