Służące marki Galapagos promocja 2020

Cena25.74
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:Galapagos
Kategoria:Filmy obyczajowe

Opis

SŁUŻĄCE Nr kat. 7321916503632Dystrybutor – GalapagosOPIS FILMU"Służące" to przepiękna, inspirująca opowieść o potędze odwagi i nadziei, dzięki którym wszystko staje się osiągalne. To poruszająca adaptacja bestsellerowej powieści Kathryn Stockett, ze wyśmienitymi kreacjami aktorskimi Emmy Stone, Violi Davis, Octavii Spencer oraz Jessici Chastain.Film już pozostał okrzyknięty poprzez krytyków mianem nieprzemijalnego klasyku.

"Służące" otrzymały 4 nominacje do Oscara, w tym dla najkorzystniejszego filmu, 5 nominacji do Złotych Globów i 3 nagrody Gildii Aktorów.Akcja filmu toczy się w latach 60. XX w. Na amerykańskim Południu.

Skeeter (Emma Stone), początkująca dziennikarka, nieprzewidzianie wywraca do góry nogami życie swych przyjaciół i mieszkańców rodzinnego miasteczka, gdy postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórymi służącymi najzamożniejszych rodzin w okolicy.

Dzięki uporowi i empatii Skeeter szykanowane kobiety odważą się walczyć o godność. Wspólnie napisana powieść zaburzy małomiasteczkowy spokój i będzie krokiem na drodze do zmian, a pomiędzy uczestniczkami projektu zrodzi się niezwykła przyjaźń..."Służące" to wspaniale zagrana, wzruszająca i zabawna historia, która na długo zagości w waszych sercach.Gatunek – komediaJęzyk – polski, angielski (D.

D 5.1)Napisy – polskie, angielskieReżyseria - Tate TaylorObsada - Emma Stone, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Jessica Chastain, Sissy SpacekCzas projekcji – 140 min.Dystrybutor – Galapagos....