Commlite Fader 55mm (5901891105209) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Commlite Fader 55mm (5901891105209) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Commlite Fader 55mm
79.99
OleOle!
Commlite Fader 55mm
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Commlite
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 55 mm

Opis

COMMLITE ND FADER to filtr szary pełny z możliwością płynnego przygaszania w zakresie 8 działek przysłony (NDx2-NDx400). Zmiana przyciemnienia odbywa się przez przekręcanie frontowego pierścienia filtra. Kompozycja filtra to dwa, wysokiej klasy filtry polaryzacyjne-liniowe, które przez przekręcanie wobec siebie, zmieniają polaryzację. Efektem tego zjawiska jest odcięcie mniejszej, albo pokaźniejszej części światła wpadającego do obiektywu.

Filtr rodzaju FADER znajduje swoje wykorzystanie w fotografii krajobrazu, niwelując przepalenia, zniżając niepotrzebne odblaski, poprawiając kontrast i nasycenie koloru. W fotografii portretowej i produktowej pozwala używać niskich wartości przysłony w mocnym świetle, lub z wykorzystaniem lamp błyskowych.

Dzięki właściwościom filtra COMMLITE ND FADER nie ma potrzeby noszenia ze sobą kilku szarych filtrów, a także tracenia czasu na ich zmienianie. Ten filtr zastępuje kilka filtrów szarych, a zmiana parametrów nie przysporzy problemu - wystarczy jeden ruch palcem!

W filtrze zastosowano najwyższej jakości szkło optyczne. Cykl jego produkcji zapewnia wysoką rozdzielczość i minimalne straty jakości obrazu. Filtr nie sprawia pogarszania ostrości i zmiany barw.

Gwint zewnętrzny filtra jest o jeden wymiar obszerniejszy od gwintu nakręcanego na obiektyw, dzięki temu w większości obiektywów nie występuje ryzyko winietowania. Filtr dostarczany jest w poręcznym etui.

Specyfikacja
  • płynna regulacja w zakresie NDx2 - NDx400
  • wysokiej jakości szkło optyczne
  • budowa minimalizująca ryzyko winietowania
Zawartość zestawu
  • filtr COMMLITE ND FADER
  • pudełko na filtr