Commlite fader 58mm (5901891105216) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Commlite fader 58mm (5901891105216) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Commlite Fader 58mm
89.99
OleOle!
Commlite Fader 58mm
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Commlite
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 58 mm

Opis

COMMLITE ND FADER to filtr szary pełny z możliwością płynnego przygaszania w zakresie 8 działek przysłony (NDx2-NDx400). Zmiana przyciemnienia odbywa się przez przekręcanie górnego gwintu filtra. Dzieje się tak ponieważ w filtrze zaimplementowano dwa filtry polaryzacyjne-liniowe, które dzięki wzajemnemu przesuwaniu polaryzują swoją powierzchnię. Efektem tego zjawiska jest odcięcie części światła wpadającego do aparatu przez obiektyw.

Filtr rodzaju FADER znajduje swoje użycie w fotografii krajobrazu, niwelując przepalenia, ograniczając niepotrzebne odblaski, poprawiając kontrast i nasycenie koloru. W fotografii portretowej i produktowej pozwala używać niskich wartości przysłony w potężnym świetle albo z zastosowaniem lamp błyskowych.

Dzięki właściwością filtra COMMLITE ND FADER nie musisz nosić ze sobą kilku szarych filtrów i tracić czasu na ich zmienianie. Od dzisiaj jeden filtr zastąpi kilka, których dotąd używałeś, a zmiana parametrów nie przysporzy problemu - starczy jeden ruch palcem!

W filtrze zaimplementowano najwyższej jakości szkło optyczne. Proces jego produkcji zapewnia wysoką rozdzielczość i niewiele znaczące straty jakości obrazu. Filtr nie powoduje pogarszania ostrości i zmiany kolorów.

Gwint zewnętrzny filtra jest o jeden wymiar obszerniejszy od gwintu nakręcanego na obiektyw, dzięki czemu w większości obiektywów nie występuje ryzyko winietowania. Filtr dostarczany jest w poręcznym etui.

Specyfikacja
  • płynna regulacja w zakresie NDx2 - NDx400
  • wysokiej jakości szkło optyczne
  • budowa minimalizująca ryzyko winietowania
Zawartość zestawu
  • filtr szary regulowany Commlite Fader - 58 mm
  • pudełko na filtr
  • dekielek na zewnętrzny gwint filtra