Commlite fader 77mm promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Commlite fader 77mm oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Commlite Fader 77mm
129.99
OleOle!
Commlite Fader 77mm
129.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Commlite
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 77 mm

Opis

COMMLITE ND FADER to filtr szary pełny z możliwością płynnego przygaszania w zakresie 8 działek przysłony (NDx2-NDx400). Zmiana przyciemnienia odbywa się poprzez przekręcanie frontowego pierścienia filtra. Budowa filtra to dwa, wysokiej klasy filtry polaryzacyjne-liniowe, które przez przekręcanie wobec siebie, zmieniają polaryzację. Efektem tego zjawiska jest odcięcie mniejszej, albo większej części światła wpadającego do obiektywu.

Filtr typu FADER znajduje swoje użycie w fotografii krajobrazu, niwelując przepalenia, zmniejszając niepotrzebne odblaski, ulepszając kontrast i nasycenie koloru. W fotografii portretowej i produktowej pozwala używać niskich wartości przysłony w potężnym świetle, lub z wykorzystaniem lamp błyskowych.

Dzięki właściwościom filtra COMMLITE ND FADER nie ma zapotrzebowania noszenia ze sobą kilku szarych filtrów oraz tracenia czasu na ich zmienianie. Ten filtr zastępuje kilka filtrów szarych, a zmiana parametrów nie przysporzy problemu - wystarczy jeden ruch palcem!

W filtrze zaimplementowano najwyższej jakości szkło optyczne. Cykl jego produkcji zagwarantuje wysoką rozdzielczość i małe straty jakości obrazu. Filtr nie sprawia pogarszania ostrości i zmiany barw.

Gwint zewnętrzny filtra jest o jeden wymiar pokaźniejszy od gwintu nakręcanego na obiektyw, dzięki temu w większości obiektywów nie występuje ryzyko winietowania. Filtr dostarczany jest w praktycznym etui.

Specyfikacja
  • płynna regulacja w zakresie NDx2 - NDx400
  • wysokiej jakości szkło optyczne
  • budowa minimalizująca ryzyko winietowania
Zawartość zestawu
  • filtr szary dostosowywany Commlite Fader - 77 mm
  • pudełko na filtr
  • dekielek na zewnętrzny gwint filtra