Commlite Fader 82mm promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Commlite Fader 82mm oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Commlite Fader 82mm
139.99
RTV EURO AGD
Commlite Fader 82mm
139.99
OleOle!

Parametry

Producent:Commlite
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 82 mm

Opis

COMMLITE ND FADER to filtr szary pełny z możliwością płynnego przygaszania w zakresie 8 działek przysłony (NDx2-NDx400). Zmiana przyciemnienia odbywa się poprzez przekręcanie frontowego pierścienia filtra. Kompozycja filtra to dwa, wysokiej klasy filtry polaryzacyjne-liniowe, które przez przekręcanie wobec siebie, zmieniają polaryzację. Wynikiem tego zjawiska jest odcięcie mniejszej, albo pokaźniejszej części światła wpadającego do obiektywu.

Filtr typu FADER znajduje swoje użycie w fotografii krajobrazu, niwelując przepalenia, ograniczając niepotrzebne odblaski, polepszając kontrast i nasycenie koloru. W fotografii portretowej i produktowej pozwala używać niskich wartości przysłony w potężnym świetle, lub z zastosowaniem lamp błyskowych.

Dzięki właściwościom filtra COMMLITE ND FADER nie ma zapotrzebowania noszenia ze sobą kilku szarych filtrów i tracenia czasu na ich zmienianie. Ten filtr zastępuje kilka filtrów szarych, a zmiana parametrów nie przysporzy problemu - wystarczy jeden ruch palcem!

W filtrze zaimplementowano najwyższej jakości szkło optyczne. Proces jego produkcji zagwarantuje wysoką rozdzielczość i drobne straty jakości obrazu. Filtr nie powoduje pogarszania ostrości i zmiany barw.

Gwint zewnętrzny filtra jest o jeden rozmiar obszerniejszy od gwintu nakręcanego na obiektyw, dzięki temu w większości obiektywów nie występuje ryzyko winietowania. Filtr dostarczany jest w praktycznym etui.

Specyfikacja
  • płynna regulacja w zakresie NDx2 - NDx400
  • wysokiej jakości szkło optyczne
  • budowa minimalizująca ryzyko winietowania
Zawartość zestawu
  • filtr szary regulowany Commlite Fader - 82 mm
  • pudełko na filtr