Filtr Manfrotto Advanced UV Filter 52 mm (MFADVUV 52) Darmowy odbiór w 20 miastach! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Filtr Manfrotto Advanced UV Filter 52 mm (MFADVUV 52) Darmowy odbiór w 20 miastach! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Advanced UV Filter 52 mm
119.99
RTV EURO AGD
Manfrotto Advanced UV Filter 52 mm
119.99
OleOle!

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 52 mm
Rodzaj UV

Opis

Filtr UV Manfrotto Advanced jest filtrem wielofunkcyjnym, blokuje promieniowanie UV przed przedostaniem się do obiektywu, tym samym zmniejsza rozmycie obrazu, przebarwienia i zafarby a także odbarwienie niebieskie.
jednocześnie jest to bardzo przydatne narzędzie do ochrony przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, wilgocią, zadrapaniami i może być wykorzystywane nieprzerwanie na przedniej soczewce.

Filtr UV Manfrotto Advanced 52mm jest wodoodporny, odporny na zarysowania i olejoodporny, gromadzi 12 warstwowe powłoki, które gwarantują powierzchnię anty refleksyjną i wysoką 98,8% przenikalność świetlną.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją.
nowoczesny cykl wielokrotnego powlekania efektywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
na dodatek w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają udoskonalony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.