Filtr circular pl/nd16 58mm (mcplnd(16)58 creation) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Marumi promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Filtr circular pl/nd16 58mm (mcplnd(16)58 creation) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Marumi oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Marumi Creation Circular PL/ND16 58 mm
279.00
OleOle!
Marumi Creation Circular PL/ND16 58 mm
279.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Marumi
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 58 mm

Opis

seria filtrów Marumi CREATION to połączenie filtra polaryzacyjnego i filtra szarego. Filtr polaryzacyjny przepuszcza fale o określonej polaryzacji względem zadanej płaszczyzny. Wygasza refleksy i odbicia na wodzie, niebie, szkle i innych płaszczyznach.

W warunkach fotografowania przyrody udoskonala kontrast na przykład nieba i eksponuje nasycenie barw otoczenia. Filtr szary zmniejszą ilość światła docierającego do matrycy aparatu. Użytkowanie filtra znamionuje naturalna jego gęstość, która z założenia nie wpływa na barwy obrazu, który jest rejestrowany.

Tłumi promienie światła i to jest jego główne zadanie. Filtry tego typu dostępne są z różnorodną mocą „tłumienia" światła – określa ją ilość podana przy symbolu ND. Główne atrybuty: • warstwa wielowarstwowa • Matowa ramka uniemożliwiająca odblaskom • technologia uniemożliwiająca wewnętrznym odbiciom