Marumi Filtr dhg uv (l370) 86mm muv86 (l370) dhg darmowy odbiór w 21 miastach! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Marumi Filtr dhg uv (l370) 86mm muv86 (l370) dhg darmowy odbiór w 21 miastach! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Marumi DHG UV (L370) 86mm
249.00
RTV EURO AGD
Marumi DHG UV (L370) 86mm
249.00
OleOle!

Parametry

Producent:Marumi
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 86 mm
Rodzaj UV

Opis

Marumi DHG UV to asygnowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr pochłaniający promieniowanie ultrafioletowe, które nadaje zdjęciom niebieskawy odcień. Promieniowanie ultrafioletowe, które nadaje zdjęciom niebieskawy kolor. Najskuteczniejszy w sytuacji robienia zdjęć obiektom znajdujących się w szerokiej odległości od aparatu. Potrzebny filtr do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np. W górach czy nad morzem) gdzie zdjęcia wyprodukowane bez filtra UV są z reguły lekko przymglone. Gwarantuje idealny balans barw. Jego wielopowłokowa budowa zapewnia wysoką transmisję światła ze stratą do 0,5% (99,5%).

linia DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski.

Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu "Wide"(Slim) - przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. W dodatku, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze serii DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

EAN: 4957638067188