Filtr exus lens protect solid 77mm (mprotect77sexus) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Marumi promocja 2021

Cena409.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Marumi
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 77 mm

Opis

Marumi EXUS Lens Protect Solid Najwyższy poziom ochrony Twojego obiektywu Bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy Najważniejszym zadaniem filtra Marumi EXUS Lens Protect Solid jest ochrona przedniej soczewki Twojego obiektywu przed zniszczeniem.

W zależności od obiektywu koszt naprawy może wynieść choćby 3000 zł. Warto więc wyposażyć się w niepozorne akcesorium jakim jest filtr ochronny. W dodatku zastosowane powłoki hydrofobowe, oleofobowe oraz antystatyczne ułatwiają odprowadzanie wody z powierzchni szkła i utrudniają osadzanie się na niej skażeń takich jak odciski palców czy kurz.

Oszczędność czasu Gdy dojdzie do uszkodzenia obiektywu jego naprawa może potrwać choćby dwa tygodnie. W tym czasie Twoja produktywność w pracy albo możliwość realizacji hobby są okraczone. Jeśli natomiast dojdzie do uszkodzenia filtra możesz wymienić go samodzielnie w niespełna minutę!

znakomita optyka dobór odpowiedniego filtra powinien być ściśle skorelowany z jakością używanej optyki. Jeśli korzystasz z obiektywów najwyższej jakości, produkty z linii EXUS producenta Marumi są dla Ciebie.

firma zadbał, by były one wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego (7-krotnie mocniejszego od typowych) oraz wyekwipowane w wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, których transmisja światła wynosi aż 99.8%!

Oznacza to, iż filtr ogranicza ryzyko uszkodzenia mechanicznego optyki Twojego obiektywu bez zauważalnego wpływu na jego jakość obrazowania. Na dodatek brzeg szkła został wyczerniony, aby zminimalizować możliwość powstawania blików.

Prezentacja działania powłoki antystatycznej Prezentacja działania powłoki hydrofobowej Możliwość stosowania z obiektywami szerokokątnymi Do mocowania filtra na obiektywie służy pierścień typu SLIM. Jego najważniejszą cechą jest mniejsza wysokość w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań, dzięki czemu nie powoduje winietowania z obiektywami UWA (Ultra Wide Angle).

Ramka, podobnie jak szkło, została doszlifowana w sposób zabezpieczający przed niekontrolowanymi odbiciami światła. Opis towaru na polskiej stronie producenta