Filtr połówkowy szary NUANCES ND4 Soft Cokin Z-Pro, NDGZ4SO promocja 2020

Cena680.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Photo4B

Parametry

Producent:Cokin
Kategoria:Filtry fotograficzne
Rodzaj szary, połówkowy

Opis

Filtry szare Cokin NUANCES (rozmiar L) powstają w oparciu o użycie technice powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego typu szkło jest znane ze swojej wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo charakteryzuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła, a także wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, że filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal wspaniałą neutralnością zarówno w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki czemu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, żeby z ich pomocą rejestrować zdjęcia o bardzo długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną podczas filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND4 oferuje redukcję światła wynoszącą 2 stopnie przysłony na szarej części filtra. Ma miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe właściwości:
  • pasuje do systemu Cokin Z-Pro (wymiar L)
  • powłoki nanokrystaliczne