Marumi dhg vari.nd2.5-400 62mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Marumi dhg vari.nd2.5-400 62mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Marumi DHG Vari.ND2.5-400 62mm
319.00
OleOle!
Marumi DHG Vari.ND2.5-400 62mm
319.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Marumi
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 62 mm

Opis

Marumi DHG ND to przeznaczony do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr szary umożliwiający wydłużenie czasu ekspozycji w celu pokazania ruchu na zdjęciach. Filtry tej występują w wersji z regulacją gęstości.

seria DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski. Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu "Wide"(Slim) - asygnowany do obiektywów super-szerokokątnych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. Ponadto, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).