Marumi Super DHG ND500 77 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Marumi Super DHG ND500 77 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Marumi Super DHG ND500 77 mm
249.00
OleOle!
Marumi Super DHG ND500 77 mm
249.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Marumi
Kategoria:Filtry fotograficzne
Średnica 77 mm

Opis

Marumi Super DHG ND500 to wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr neutralnie szary redukujący dopływ światła do matrycy o 9EV bez wpływu na balans kolorów. Linia Super DHG to połączenie antyrefleksyjnych powłok zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi powłokami hydrofobowymi.

Szkło w filtrze serii Super DHG charakteryzuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, gwintowy pierścień rodzaju SLIM (wide) dzięki czemu fotografie stworzone obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe (satynowe) wykończenie oprawki w dodatku zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić albo blików.