GGS Osłona LCD LARMOR 4G - Canon 6D - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, 12323 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem GGS Osłona LCD LARMOR 4G - Canon 6D - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, 12323 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
GGS Osłona LCD LARMOR 4G - Canon 6D
54.99
RTV EURO AGD
GGS Osłona LCD LARMOR 4G - Canon 6D
54.99
OleOle!
Osłona GGS LCD Larmor 4G Canon 6D
54.99
Media Expert

Parametry

Producent:GGS
Kategoria:Folie ochronne i osłony LCD

Opis

Larmor - najnowsza linia osłon na ekrany LCD producenta GGS - bez kleju! Larmor to linia nowych osłon GGS i zarazem najdoskonalsze osłony na rynku. Szklana, sześciowarstwowa osłona ekranu LCD tworzona z japońskiego szkła optycznego.

broni wyświetlacz LCD aparatu przed uszkodzeniami, zarysowaniami, uderzeniami i zabrudzeniem. Zapewnia niesłychaną widoczność ekranu, dzięki zaimplementowaniu hartowanego szkła, a także kilku powłok (antyrefleksyjnych, UV, wzmacniających, przeciwkurzowych).

Pod względem wytrzymałości oraz jakości obrazu istotnie przewyższa folie, a także osłony tworzone z plastiku. Grubość osłony to jedyne 0,5mm, dzięki temu nie odstaje od aparatu, nie odczepia się przy wkładaniu aparatu do torby, nie pogarsza dostępu do przycisków aparatu.

Osłona umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych i obracanych (osłona asygnowana). Montaż osłony odbywa się w nowatorski dla osłon szklanych sposób, bez wykorzystania środka klejącego. Sama osłona cechy umożliwiające "przyklejenie" się ekranu LCD.

W pakiecie znajduje się specjalny środek do oczyszczenia ekranu LCD przed montażem. Demontaż osłony nie sprawia pozostawiania śladów kleju na ekranie....