GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Canon 5D Mark IV, 13727 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Canon 5D Mark IV, 13727 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Canon 5D Mark IV
99.99
RTV EURO AGD
GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Canon 5D Mark IV
99.99
OleOle!
Osłona GGS LCD Larmor GEN5 Canon 5D Mark IV
99.99
Media Expert

Parametry

Producent:GGS
Kategoria:Folie ochronne i osłony LCD

Opis

W przeciwieństwie do folii nie pozostawia po sobie śladów oraz przy jej montażu nie powstają pęcherzyki powietrza.

Montaż, a także demontaż osłony jest stanowczo instynktowny i nie wymaga zastosowania kleju. Osłona jest w całości bezawaryjna i nie tylko broni przed uszkodzeniami lecz i nie niszczy ekranu LCD.

Kolorystycznie przypasowana ramka osłony produkowana została z tworzywa ABS i doskonale wkomponowuje się w bryłę aparatu. Grubość osłony to zaledwie około 0.5mm co powoduje, że jej obecność jest niemal niezauważalna, a poziom ochrony ekranu LCD aparatu istotnie wzrasta. W dodatku zastosowanie osłonki ochronnej nie zakłóca dostępu do przycisków aparatu, w żaden sposób nie wpływa na ergonomię i nie powoduje trudności przy pakowaniu aparatu do torby czy pokrowca.

w przypadku wykorzystywania osłony do aparatu Canon EOS 5D Mark IV, bezproblemowo działa w dodatku obsługa aparatu poprzez dotykowy wyświetlacz.

UWAGA! w sytuacji aparatów Canon EOS 5D Mark IV, 5Ds, a także 5Ds R, osłona górnego wyświetlacza nie jest nieprzeciętnie przypasowana. Pokrywa tego wyświetlacza jest lekko zakrzywiona poprzez co osłona GGS nie przylega do niego świetnie.