GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Nikon D810, 13734 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Nikon D810, 13734 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 73.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Nikon D810
73.99
OleOle!
GGS Osłony LCD ochronna i przeciwsłoneczna Larmor GEN5 do Nikon D810
73.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:GGS
Kategoria:Folie ochronne i osłony LCD

Opis

Larmor GEN5 od GGS to wysokiej jakości pakiet ochronny, który składa się z ochrony ekranu LCD przed zarysowaniami czy brudem, a także osłony przeciwsłonecznej. Niestraszne Ci będą kurz czy tłuste odciski oraz promienie słońca utrudniające prawidłową widoczność tego, co jest na ekranie.

Szkło jest bardzo wytrzymałe i wytrzymałe, genialnie zabezpieczy także przed zarysowaniami czy zachlapaniem. Zminimalizuje także ryzyko pęknięcia ekranu w trakcie upadku. Dzięki komfortowemu systemowi magnetycznego konstrukcji osłony przeciwsłonecznej i możliwości składania zamontowanej osłony, łatwiej skorzystasz z wizjera aparatu.

komplet pasuje do ekranów aparatów Nikon D800/D800E. Szklana osłona produkowana jest z japońskiego szkła hartowanego, które wyśmienicie zabezpieczy delikatny wyświetlacz. Złożona jest z pięciu warstw tworzyw, które zapewnią najkorzystniejszą ochronę wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Dzięki nanotechnologii podatność osłony na odciski palców będzie zminimalizowana, co rozszerzy komfort używania i transparentność ekranu. Larmor GEN5 wykonana jest z hartowanego szkła o wysokiej twardości na poziomie 9H.

Wysoka jakość zapewni genialną ochronę przy grubości zaledwie 0,3 mm. Niepokaźny i niska waga pozwolą na zamontowanie zestawu w aparatach z ruchomym wyświetlaczem. Larmor GEN5 wyekwipowana jest w warstwę broniącą przed odpryskami w przypadku pęknięcia szkła i w warstwę silikonu o wysokiej adhezyjności, która pozwoli na prosty montaż bez użycia narzędzi czy kleju.

Szkieletem szklanej osłony jest metalowa ramka, która szczególnie wpływa na odporność narożników i upraszcza zamontowanie osłony przeciwsłonecznej. Osłona przeciwsłoneczna CF-3232 pozwoli na komfortowe stosowanie wyświetlacza nawet przy nad wyraz słonecznej pogodzie.

Cień który rzuca, zezwala na prawidłową widoczność tego, co pojawia się na ekranie. Budowa jest lekka, prosto się składa, a co z tego wynika montaż i transport są komfortowe. Wyekwipowana została także w zaimplementowane magnesy, dzięki którym szybko zainstalujesz ją na osłonie ochronnej Larmor GEN5....