Biurko FORKS promocja 2022

Cena949.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

dane technologiczne:

rozmiary biurka:

Szerokość biurka 130 cm

Głębokość biurka 77 cm

Wysokość biurka 88 cm

Waga biurka to 47 kg

Obciążenie maksymalne biurka wynosi 20 kg.

Gwarancja:

marka Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na biurko.

_breakpoint

Biurko Forks

Forks jest nowoczesnym biurkiem stworzonym w rustykalnym stylu, które genialnie sprawdzi się jako mebel do pracy. Blat wytwarzany z płytu meblowej okleinowanej w odcieniu ciemny popiel/czarny. Przydatnym elementem jest górna półka, która przyda się do przechowywania biurowego wyposażenia. Stelaż i nogi produkowany jest ze stali malowanej proszkowo w odcieniu czarnym.

Stelaż biurka jest niezwykle standardowy - nogi zwężają się ku górze, dolna belka łaczyąca nogi stabilizuję całość. Połączenie ciemnych oraz nietuzinkowa budowa powoduje, że biurko dobrze demonstruje się w ciepłych domowych aranżacjach jak i minimalistycznych pomieszczeniach loftowych.

Przykładowa aranżacja biurka Forks

Blat:

rozmiary blatu to 130 cm x 77 cm - starczy na laptop, monitor z klawiaturą i zostanie miejsce na kawę. Blat został stworzony z płuty meblowej okleinowanej.

budowa:

Płyta MDF okleinowana - materiał drewnopochodny poddany obróbce cieplnej. Jest trwały, odporny na zabrudzenia i nieskomplikowany w utrzymaniu czystości. Wersja okleinowana to spektakularna i estetyczna wersja wykończenia powłoką okleiny wierzchniej warstwy płyty - potrafi nadać nieograniczone barwy i odcienie. Płyty MDF nie należy narażać na wysoką temperaturę oraz wilgoć.

Nogi:

Nogi stworzone są ze stali malowanej proszkowo - konkretnie niepodatnej na uszkodzenia mechaniczne, korozję i działanie środków chemicznych.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny stolików, ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż biurka jest prosty - trwa około 30 minut. Zerknij na instrukcję montażu: