Unique Biurko gamingowe dynamiq v2 promocja 2023

Cena499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Unique
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis


technologiczne:

Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg.

Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg.

Waga biurka to 20 kg


Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego:

Gwarancja:

marka Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko.

Montaż biurka gamingowego jest szczególnie prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi:

Instrukcja konstrukcji biurka V2_breakpoint

Biurko Gamingowe Dynamiq V2

Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody używania, postępowego designu i rozwiązań technicznych dobranych do specyfiki stosowanego sprzętu.

Biurko Dynamiq V2 należy do linii stołów gamingowych Dynamiq.

postępowy design, czarny kolor, zadziorne ostre kąty biurka i specjalna budowa biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością.

Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na szczególnie "dynamiczne" momenty rozgrywki.

Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą.

Biurko V2 jest na tyle wysokie, iż fotele gamingowe bezproblemowo mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem.

Blat:

rozmiary 120 x 60 pozwalają na umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest potężny i zrównoważony. Laminat górny jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat posiada specjalne wcięcie, dzięki któremu gracz ma udoskonalony dostęp i może zbliżyć się do monitora lub innych elementów sprzętu. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie po lewej stronie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną

kompozycja:

konstrukcja jest jednostajna - design niezwykle nowoczesny i dynamiczny. Rama buduje z boku literę "K".

stworzona jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.