Biurko Gamingowe Dynamiq V6 (5908242400594) promocja 2023

Cena769.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Unique
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

szybka przesyłka 1-2 dni

technologiczne:

Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg.

Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg.

Waga biurka to 19,75 kg


Zdjęcie rozmiarów biurka gamingowego:

Gwarancja:

marka Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko.

Montaż biurka gamingowego jest wyjątkowo prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi:

Instrukcja montażu biurka V6

_breakpoint

Biurko Gamingowe Dynamiq V6 LED

Biurko V6 wyposażone jest w podświetlenie LED - rasowe biurko dla gracza.

Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody używania, innowacyjnego designu i rozwiązań technologicznych przypasowanych do specyfiki stosowanego sprzętu.

Biurko Dynamiq V6 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq.

progresywny design, czarny kolor, zadziorne ostre kąty biurka i specjalna konstrukcja biurka sprawia, że rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością.

Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na bardzo "dynamiczne" momenty rozgrywki.

Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą.

Biurko V6 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem.

Blat:

rozmiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest potężny i stabilny. Laminat wierzchni jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat ma po bokach specjalne części z podświetlanymi diodami LED. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon za każdym razem będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną

Blat posiada na froncie specjalne wcięcie by w razie potrzeby zbliżyć się szybko do monitora, a także lepszą kontrolę nad akcesoriami.

konstrukcja:

kompozycja jest stabilna - design szczególnie progresywny i dynamiczny. Rama tworzy z boku literę "L".

wyprodukowana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od konwencjonalnej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi lub podnóżek.

Podświetlenie LED:

Stół wyekwipowany jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia i prędkością. Pilot jet bezprzewodowy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.