Unique Biurko gamingowe dynamiq v8 promocja 2023

Cena999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Unique
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

szybka dostawa 1-2 dni

techniczne:

Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg.

Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg.

Waga biurka to 24,75 kg


Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego:

Gwarancja:

producent Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko.

Montaż biurka gamingowego jest niezwykle prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi:

Instrukcja konstrukcji biurka V8

_breakpoint

Biurko Gamingowe Dynamiq V8 LED

Biurko V8 wyekwipowane jest w podświetlenie LED na blacie - rasowe biurko dla gracza.

Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swoimi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody stosowania, innowacyjnego designu i rozwiązań technicznych dopasowanych do specyfiki używanego sprzętu.

Biurko Dynamiq V8 należy do linii stołów gamingowych Dynamiq.

innowacyjny design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna kompozycja biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością.

Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na nad wyraz "dynamiczne" momenty rozgrywki.

Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą.

Biurko V8 jest na tyle wysokie, iż fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem.

Blat:

rozmiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Część podświetlona ma 35 cm. Sam blat jest potężny i jednostajny. Laminat wierzchni jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu w części niepodświetlonej. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną

Blat posiada na froncie specjalne wcięcie aby w razie potrzeby zbliżyć się błyskawicznie do monitora i lepszą kontrolę nad akcesoriami.

budowa:

budowa jest zrównoważona - design szczególnie postępowy i dynamiczny.

wykonana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od tradycyjnej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dodatkowa belka na dole tylnych nóg. Dzięki czemu całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi albo podnóżek.

Podświetlenie LED:

Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia oraz prędkością. Pilot jet bezprzewodowy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.