Fotel alvin marki Halmar promocja 2024

Cena689.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis


_breakpoint

Fotel Alvin z podnóżkiem

Nowość w naszym sklepie - fotel Alvin z podnóżkiem to propozycja dla osób szanujących sobie wygodę. Gruba powłoka pianki tapicerskiej na siedzisku i oparciu sprawia, że fotel jest szczególnie komfortowy. Siedzisko ma aż 13 cm grubości - jest to wartość wyjątkowo obszerna w stosunku do innych foteli.

Oparcie:

Oparcie fotela także jest masywne i grubo tapicerowane pianka dla podwyższenia wygody użytkownika. Oparcie ma duży kąt wychyłu - można praktycznie odpoczywać w pozycji leżącej:

Siedzisko:

Siedzisko tapicerowane jest ekoskórą koloru czarnego. Obszerne wytłoczenia i gruba warstwa pianki tapicerskiej wywołują, iż fotel jest po prostu wygodny.

Podnóżek:

Fotel wyposażony jest w podnóżek tapicerowany ekoskórą. Podnóżek można schować pod siedzisko lub wysunąć - ulga dla nóg.

Podłokietniki:

Fotel Alvin wyekwipowano w stałe podłokietniki. Podłokietniki są pokaźne na 7 cm, a także zaopatrzone w miękka nakładkę aby przedramiona komfortowo opierały się o nie.

Mechanizm i jego funkcje:

Tilt: W krześle zastosowano sprawdzony mechanizm Tilt. Po zwolnieniu blokady, pozwala on na swobodne "bujanie" się w fotelu - oparcie podąża wtedy za plecami użytkownika. Siła naporu oparcia jest regulowana przy pomocy śruby umieszczonej pod siedziskiem. Mechanizm Tilt posiada możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Mechanizm umieszczony jest na siłowniku pneumatycznym przy pomocy którego płynnie regulujemy wysokość siedziska fotela.

Podstawa jezdna:

Alvin ma stalową, chromowaną czyli połyskującą podstawę jezdną o szerokości 74 cm. Jest wystarczająco jednostajna aby zapewnić bezpieczeństwo.

Kółka:

zastosowano kółka miękkie pokryte kauczukiem - bezpieczne dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy także gres. Adekwatne także dla podłóg dywanowych.

Kółka zaimplementowane w tym modelu posiadają 50 mm średnicy.

wymiary fotela:

Szerokość fotela 66 cm

Głębokość fotela 70 cm

Wysokość fotela 118-128 cm

Wysokość siedziska 55-62 cm

Waga fotela to 21,5 kg.

Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 120 kg.

Zdjęcie wymiarów fotela:

Gwarancja:

producent Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż fotela obrotowego jest wyjątkowo prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję montażu fotela:

Instrukcja konstrukcji fotela Alvin

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.