Halmar Fotel barton promocja 2022

Cena634.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis


_breakpoint

Fotel Barton - dla gracza

Barton to rodzina foteli wyprodukowanych dla gracza. Solidnie profilowane, futurystyczne kształty, gruba warstwa pianki, rozwiązania pozwalające spędzić dużo czasu na fotelu - to wszystko posiada Barton.

Stylem nawiązuje do siedzenia auta wyścigowego - kubełkowy kształt potężnie profilowany.

Będzie ozdobą każdego młodzieżowego pokoju i nie tylko.

Zagłówek i oparcie:

Fotel ma stały zagłówek w formie wysokiego oparcia. Samo oparcie jest znacznie profilowane by zapewnić graczowi maksymalny komfort przez dłuższy czas. Oparcie posiada stosunkowo grubą warstwę pianki poprzez co także zyskuje na wygodzie stosowania. Zastosowana tkanina to ekoskóra - cześć jest perforowana żeby zapewnić lepszy przepływ powietrza.

Siedzisko:

Siedzisko fotela Barton w części środkowej także posiada perforowana ekoskórę - poprawia ona cyrkulacje powietrza co ma znaczenie przy dłuższym użytkowaniu. Kolorystycznie przewaga czarnego ale po bokach są jasne wstawki.

Podłokietniki:

Fotel dla gracza Barton ma stałe podłokietniki o szerokiej konstrukcji zawierające na wierzchu miękkie nakładki tapicerowane ekoskórą w odcieniu czarnym.

Mechanizm i jego funkcje:

Tilt: W krześle zaimplementowano sprawdzony mechanizm Tilt. Po zwolnieniu blokady, pozwala on na swobodne "bujanie" się w fotelu - oparcie podąża wtedy za plecami użytkownika. Siła naporu oparcia jest dostosowywana za pomocą śruby umieszczonej pod siedziskiem. Mechanizm Tilt posiada możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Mechanizm umieszczony jest na siłowniku pneumatycznym za pomocą którego płynnie regulujemy wysokość siedziska fotela.

Podstawa jezdna:

konwencjonalna, metalowa - malowana na szaro podstawa jezdna jest zrównoważona i nadaje się stylistycznie do całego fotela.

Kółka:

zaimplementowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

Kółka zaimplementowane w tym modelu mają 50 mm średnicy.

wymiary fotela:

Szerokość fotela 64 cm

Głębokość fotela 68 cm

Wysokość fotela 115-123 cm

Wysokość siedziska 45-53 cm

Waga fotela to 17,6 kg.

Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 120 kg.

Zdjęcie rozmiarów fotela:

Gwarancja:

firma Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż fotela gamingowego jest wyjątkowo prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję montażu fotela:

Instrukcja montażu fotela Barton

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.