Fotel biurowy obrotowy sonic czarny/popiel 40f4-90283 marki Halmar promocja 2022

Cena739.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Meblemakarowski.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Poznaj fotel obrotowy Sonic Jeśli nie chcesz, aby praca przy komputerze kojarzyła Ci się wyłącznie z bólem kręgosłupa albo barków, podstawą jest wybór adekwatnego fotela do pracy przy biurku. Powinien być on wytrzymały, stabilny i poręczny, a także korzystny jakościowo.

Wszystkie te cechy ma fotel obrotowy Sonic, znanej i renomowanej producenta Halmar. Wysoce komfortowy dzięki wypełnieniu miękką i sprężystą pianką, tapicerowaniu wytrzymałą tkaniną membranową i obecności mechanizmu TILT.

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, a także materiałom najwyższej jakości fotel Sonic będzie nie tylko atrakcyjnym akcentem w biurze, gabinecie, czy pokoju, lecz także- wysoce ergonomicznym i zezwalającym zachować kręgosłup w zdrowiu meblem.

Profilowane oparcie w trosce o Twój kręgosłup Oparcie fotela obrotowego Sonic jest delikatnie profilowane, dzięki temu zapewnia doskonałe podparcie najważniejszych punktów kręgosłupa, takich jak odcinek lędźwiowy i kark.

zezwala na utrzymanie korzystnej postawy ciała, poprzez co ból w trakcie wielogodzinnej pracy przy biurku stanie się przeszłością. Oryginalny wlot przy zagłówku dodaje fotelowi lubianego, progresywnego wyglądu.

Najwyższej jakości wykonanie równocześnie oparcie jak i siedzisko fotela Sonic są wypełnione warstwą miękkiej i rozciągliwej pianki. Tapicerka to natomiast wysokogatunkowa, wytrzymała dzianina membranowa. Zagwarantuje ona prawidłową cyrkulację powietrza, jest oporna na wycieranie, pękanie i mechacenie, wobec czego utrzymanie wysokiego komfortu i dobrego wyglądu fotela jest możliwe poprzez długi czas.

dopełniającego smaku nadają dekoratywne pikowania siedziska i oparcia. Oprzyj ręce na dostosowywanych podłokietnikach Podłokietniki w profilu poduszek są wypełnione pianką oraz tapicerowane tą samą tkaniną, co siedzisko i oparcie.

Ich regulacja pozwoli Ci jednocześnie zespoić je do swoich indywidualnych potrzeb (przypasowanie ich wysokości),na dodatek- umożliwi wsunięcie fotela pod biurko i zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu, co jest bardzo widoczne w przypadku wnętrz o niewielkim metrażu.

Funkcja kołyski dla większego komfortu Fotel biurowy Sonic zaopatrzony jest w mechanizm TILT, umożliwiający korzystanie z szeregu funkcjonalności, do których można zaliczyć: bujanie się w fotelu ( niezwykle ważna ze względów zdrowotnych, bowiem odchylenie się do tyłu umożliwia optymalne krążenie krwi, a także na rozluźnienie mięśni ud), regulację wysokości siedziska (przypasowanie wysokości fotela do wysokości biurka) i obrót o 360°.

Mechanizm ponadto możliwość zablokowania oparcia w trafnej do pracy pozycji. Siłę naporu oparcia regulować można przy pomocy umieszczonej pod siedziskiem śruby. Zrównoważona, wytrzymała podstawa Fotel obrotowy do biura Sonic opiera się na podstawie jezdnej rodzaju krzyżak wytwarzanej z wysokiej jakości tworzywa.

Jest ona zrównoważona i wytrzymała, a ponadto zezwala na szeroki udźwig ( maksymalnie 100kg). W standardzie znajdują się kółka plastikowe, dedykowane do powierzchni miękkich, jak dywany czy wykładziny. Montaż fotela jest istotnie prosty dzięki czytelnej instrukcji załączonej do zestawu.

cechy fizyczne Szerokość fotela: 68 cm Wysokość fotela: 115 cm Głębokość fotela: 70 cm drobna wysokość siedziska: 45 cm Maksymalna wysokość siedziska: 54 cm Szerokość siedziska: 59 cm Głębokość siedziska: 50 cm Maksymalne obciążenie: 100 kg Materiał obicia: dzianina membranowa kolor obicia: popielaty/czarny kolor korpusu: chrom Materiał korpusu: metal