Fotel Chrono czarny, 1396_V-CH-CHRONO-FOT promocja 2024

Cena535.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

technologiczne:


_breakpoint

Fotel Chrono

Chrono to korzystnej klasy, dość wysoki fotel gabinetowy. Innowacyjny design, atrakcyjne czarno-białe barwy tapicerki powodują, iż jest niebanalną pozycja spomiędzy foteli gabinetowych.

Stylistycznie nowoczesny - kształt i rozwiązania przywodzą na myśl fotel z auta wyścigowego.

Chrono jest wygodny - funkcjonalny zarys oparcia wraz z regulowanym zagłówkiem wspaniale dostosowują się do pleców dając im wsparcie.

Fotel zbiera korzystne recenzje wśród graczy jako fotel gamingowy.

Gabarytowo dość wysoki - jego maksymalna wysokość to 128 centymetrów.

Zagłówek i oparcie:

Chrono dostosowywany na wysokość zagłówek - to dość ważna funkcja - zezwala na odciążenie mięśni karku. Oparcie jest solidnie profilowane dla udoskonalonej ergonomii fotela. Środek tapicerowany jest tkaniną boki zaś ekoskórą.

Siedzisko:

Fotel biurowy Chrono wyekwipowano w komfortowe siedzisko - to najważniejszy element fotela. Jest stosunkowo grube - 11 cm. Tapicerowane czarną dzianiną z białymi wstawkami z ekoskóry.

Podłokietniki:

Podłokietniki są stałe - kolorystycznie utrzymane w konwencji czarno-białej ich zaletą jest to, iż na wierzchu są tapicerowane miękką nakładką pokrytą dzianiną poprzez co wygodne. Podłokietniki mają za zadanie wspierać mięśnie ramion i karku.

Materiały:

dzianina materiałowa - dzianina o dużej wytrzymałości mechanicznej. Posiada także dobre cechy wentylacyjne.
dzianina nie jest podatna na zabrudzenia - łatwo ją wyczyścić. Do konserwacji zalecane są ogólno przystępne środki do pielęgnacji i czyszczenia tkanin syntetycznych. Ze względu na swoje atrybuty używana nieraz na siedziskach foteli biurowych.

Ekoskóra - imitacja skóry naturalnej o wyjątkowo wielkiej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, oporna na zabrudzenia - ekoskóra jest sprężysta i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką trwałość na ścieranie, oraz jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - prosto utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na używaniu ogólnie przystępnych środków do czyszczenia skaju.

Mechanizm i jego funkcje:

Multiblock: Wysokiej klasy mechanizm mający funkcję kołysania się. Mechanizm posiada funkcję synchronicznego wysuwu siedziska oraz oparcia razem z nim. Ma możliwość zablokowania w pozycji do pracy lecz także zablokowania oparcia w pozycji wychylenia. Funkcja Anti -Shock uniemożliwia uderzeniu oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady oparcia. Siła nacisku oparcia na plecy jest regulowana.

Mechanizm pozwala również na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 poziomów.

Podstawa jezdna:

wytworzona jest z tworzywa - jest jednostajna. Ze względu na jasną barwę czasami może wymagać czyszczenia - wykonuje się to ogólnie dostępnymi środkami do czyszczenia plastiku.

Kółka:

zastosowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych typu panele, drewno czy też gres - kółka miękkie nie są kolorystycznie dobrane do modelu - nie są białe.

Kółka zastosowane w tym modelu mają 50 mm średnicy.

rozmiary fotela:

Szerokość fotela 65 cm

Głębokość fotela 70 cm

Wysokość fotela 120 -128 cm

Wysokość siedziska 45-53 cm

Waga fotela to 19,3 kg.

Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 120 kg.

Zdjęcie rozmiarów fotela:

Gwarancja:

marka Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż fotela jest niezwykle prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję konstrukcji fotela:

Instrukcja konstrukcji fotela Chrono

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.