Diablo chairs Fotel v-basic czarny darmowy transport promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Diablo chairs Fotel v-basic czarny darmowy transport oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Diablo Chairs V-Basic (czarny)
999.00
OleOle!
Diablo Chairs V-Basic (czarny)
999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel DIABLO CHAIRS V-Basic Czarny Fotel biurowy V-Basic zaprojektowany przez kreatywnych designerów, a także zespół doświadczonych fizjologów i ortopedów ma bogaty zestaw systemów, a także poręcznych rozwiązań, które odciążają, wspierają i chronią kręgosłup na całej jego długości, od odcinka szyjnego, aż po lędźwiowy.

Fotel pozwoli scalić siedzisko, oparcie i podłokietniki do wzrostu użytkownika i wysokości biurka. Należycie ustawiony fotel niejako wymusza prawidłową pozycję przed ekranem komputera, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom komfortu pracy.

Przewiewna struktura oparcia produktywnie wentyluje plecy i lędźwiowy odcinek kręgosłupa, broniąc go przed przegrzaniem, które negatywnie wpływa na komfort pracy, a także stan zdrowia. Gustowne oraz metaliczna pięcioramienna podstawa z aluminium współtworzą oryginalny design, który zapewnia wykwintną alternatywę dla klasycznych foteli biurowych.

konkretne zespolenie statycznych i ruchomych elementów konstrukcyjnych przekłada się na wysoką solidność fotela, który posłuży mnóstwo lat.