Fotel v-dynamic antracytowy darmowy transport marki Diablo chairs promocja 2021

Cena1899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel biurowy V-Dynamic zaprojektowany przez kreatywnych designerów oraz zespół doświadczonych fizjologów i ortopedów posiada bogaty zestaw systemów, a także funkcjonalnych rozwiązań, które odciążają, wspierają i chronią kręgosłup na całej jego długości, od odcinka szyjnego, aż po lędźwiowy.

Fotel pozwoli zbratać siedzisko, oparcie i podłokietniki do wzrostu użytkownika i wysokości biurka. Prawidłowo ustawiony fotel niejako wymusza poprawną pozycję przed ekranem komputera, a równocześnie zagwarantuje wysoki poziom komfortu pracy.

Przewiewna struktura oparcia sprawnie wentyluje plecy oraz lędźwiowy odcinek kręgosłupa, chroniąc go przed przegrzaniem, które negatywnie wpływa na komfort pracy i stan zdrowia. Wyszukane , a także metaliczna pięcioramienna podstawa z aluminium współtworzą oryginalny design, który gwarantuje wytworną alternatywę dla klasycznych foteli biurowych.

mocne zespolenie statycznych i ruchomych części konstrukcyjnych przekłada się na wysoką wytrzymałość fotela, który posłuży sporo lat....