Fotel DIABLO CHAIRS V-Master Czarny DARMOWY TRANSPORT promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel DIABLO CHAIRS V-Master Czarny DARMOWY TRANSPORT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1897.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Diablo Chairs V-Master Normal Size (czarny)
1897.00
OleOle!
Diablo Chairs V-Master Normal Size (czarny)
1899.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

konwencjonalna elegancja w nowoczesnej odsłonie dopełniona ergonomią na wysokim poziomie. Tak najkrócej można opisać czarny fotel biurowy DIABLO V-MASTER. Model ten łączy w sobie elegancję z prozdrowotnymi rozwiązaniami.

Można z niego korzystać w biurach, pracowniach architektonicznych, gabinetach, a także w salach konferencyjnych. Fotel biurowy DIABLO V-MASTER to synergia konwencjonalnej elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Lekko prześwitująca struktura wytrzymałego materiału oraz smukła konstrukcja nadaje fotelowi lekkość i futurystyczny design.

Jednolitą czerń oparcia, uchwytów i podłokietników w oryginalny sposób przełamuje srebrny odcień podstawy i wsporników. Fotel biurowy DIABLO V-MASTER został stworzony wyjątkowo starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły.

dzięki temu uzyskuje podobne właściwości jak fotele biznesowe z wyższej półki cenowej. Wysoka jakość materiałów użyta w projekcie fotela przekłada się na genialne walory designerskie. Z fotela można będzie korzystać poprzez sporo lat, przy zachowaniu jego maksymalnej poręczności.

Uniwersalny czarnyułatwia aranżację przestrzeni biznesowej, niezależnie od tego, czy chodzi o wnętrza klasyczne, czy zaaranżowane nowocześnie....