Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 Kids Czarno-biały DARMOWY TRANSPORT (5902560336474) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 Kids Czarno-biały DARMOWY TRANSPORT (5902560336474) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 767.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Diablo Chairs X-One 2.0 Kids Size (czarno-biały)
767.00
RTV EURO AGD
Diablo Chairs X-One 2.0 Kids Size (czarno-biały)
767.00
OleOle!
Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 Kids Czarno-biały
767.00
Media Expert

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel gamingowy diablo Mebel dla graczy i pracowników biurowych, który odmieni codzienną pracę, zabawę i naukę przy biurku i sprawi, że zyskasz niezrównaną dotąd przyjemność z gamingu, a nawet z pracy w korpo.

Spędzanie każdego dnia wielu godzin przed ekranem komputera lub konsoli wymaga bezpiecznych, ergonomicznych rozwiązań, dlatego właśnie powstał przełomowy model Diablo X-One. Znakomicie dostosowuje się do ludzkiej sylwetki, odciąża Twój kręgosłup na całej długości i dba o komfort i jednostajną pozycję.

Potwierdzeniem najwyższej jakości jest atest wytrzymałości BIFMA. Fotel do biurka Diablo X-One spełnia najwyższe standardy wykonania, jest trwały i dba o bezpieczną i zdrową sylwetkę. *zdjęcie poglądowe IV GENERACJI EKOSKÓRA HDS niepodatna na przetarcia ekoskóra IV generacji HDS to materiał najwyższej jakości.

Głęboka czerń tapicerki nadaje modelowi Diablo X-One wyrazistego, sportowego charakteru, dzięki czemu doskonale uzupełni wnętrze pokoju o gamingowy design, uzupełniony gustownymi akcentami w pięciu dostępnych kolorach.

Ekoskórę jest przeszyta mocnymi nićmi, dzięki temu materiał jest trafnie napięty. *zdjęcie poglądowe wypełnienie PIANKą HR obfita liczba miękkiej pianki HR, którą podszyta jest tapicerka sprawi, iż pozycja siedząca będzie komfortowa jak nigdy wcześniej.

Fotel Diablo X-One poprzez długie lata pozostanie miękki i zapewni Ci rutynowy komfort. Pomimo regularnego użytkowania nie pojawią się na nim wgniecenia czy odkształcenia. Komfortowy zagłówek w formie miękkiej poduszki to bezawaryjne wsparcie szyjnego odcinka kręgosłupa.

Bezpieczna pozycja pozwoli Ci uniknąć powstawania bądź pogłębiania się wad postawy, choćby w trakcie wielogodzinnej pracy czy najdłuższych maratonów z grami. Wypełnienie miękką pianką HR sprawi,użyteczna pozycja jest równie zdrowa, co wygodna.

*zdjęcie poglądowe PODSTAWA, kółka i siłownik Kółka PFC 360 o średnicy 75mm wyposażone zostały w felgi, a ich powłoka z kauczuku zabezpieczy powierzchnię podłogi przed zarysowaniem. Bezusterkowy podnośnik 4 klasy gwarantuje znakomitą amortyzację dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi Air Damper System.

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego X-One wzmocnioną konstrukcję, a także potężną, pięcioramienną podstawę Basetech X5.2. Dzięki czemu nawet podczas bujania czy intensywnych ruchów fotel pozostanie zrównoważony.

*zdjęcie poglądowe REGULACJA WYSOKOŚCI System Tilttech Butterfly zezwala na skrupulatne dobranie wysokości fotela do poziomu blatu biurka i do wzrostu użytkownika. Trafne ustawienie wspiera bezpieczną, polecaną pozycję oraz przypasowanie sylwetki do poduszki lędźwiowej i zagłówka.

Oparcie ma możliwość odchylenia do choćby 140° i zablokowania w dowolnym punkcie. System Tilttech Butterfly pozwala ponadto na odstresowujące, bezpieczne bujanie. Podłokietniki Armtech™ Vertical Soft-Touch pozwalają na łatwą regulację góra-dół.

odpowiednie dopaso...