Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 (L) Czarno-biały DARMOWY TRANSPORT promocja 2022

Cena897.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Fotel gamingowy diablo Mebel dla graczy i pracowników biurowych, który odmieni codzienną pracę, zabawę i naukę przy biurku, a także sprawi, że zyskasz nieporównaną dotąd przyjemność z gamingu, a choćby z pracy w korpo.

Spędzanie każdego dnia wielu godzin przed ekranem komputera lub konsoli wymaga bezpiecznych, poręcznych rozwiązań, dlatego właśnie powstał przełomowy model Diablo X-One. Nieprzeciętnie dopasowuje się do ludzkiej sylwetki, odciąża Twój kręgosłup na całej długości i dba o komfort i jednostajną pozycję.

Potwierdzeniem najwyższej jakości jest atest wytrzymałości BIFMA. Fotel do biurka Diablo X-One spełnia najwyższe standardy wykonania, jest trwały i dba o bezpieczną i zdrową sylwetkę. *zdjęcie poglądowe IV GENERACJI EKOSKÓRA HDS oporna na przetarcia ekoskóra IV generacji HDS to materiał najwyższej jakości.

Głęboka czerń tapicerki nadaje modelowi Diablo X-One wyrazistego, sportowego charakteru, dzięki czemu doskonale uzupełni wnętrze pokoju o gamingowy design, uzupełniony eleganckimi akcentami w pięciu przystępnych kolorach.

Ekoskórę jest przeszyta konkretnymi nićmi, dzięki czemu materiał jest optymalnie napięty. *zdjęcie poglądowe wypełnienie PIANKą HR spora ilość miękkiej pianki HR, którą podszyta jest tapicerka sprawi, iż pozycja siedząca będzie komfortowa jak nigdy wcześniej.

Fotel Diablo X-One poprzez długie lata pozostanie miękki i zapewni Ci rutynowy komfort. Pomimo regularnego stosowania nie pojawią się na nim wgniecenia czy odkształcenia. Komfortowy zagłówek w formie miękkiej poduszki to niezawodne wsparcie szyjnego odcinka kręgosłupa.

Bezpieczna pozycja pozwoli Ci uniknąć powstawania bądź pogłębiania się wad postawy, choćby w trakcie wielogodzinnej pracy czy najdłuższych maratonów z grami. Wypełnienie miękką pianką HR sprawi,poręczna pozycja jest tak samo zdrowa, co komfortowa.

*zdjęcie poglądowe PODSTAWA, kółka i siłownik Kółka PFC 360 o średnicy 75mm wyposażone zostały w felgi, a ich warstwa z kauczuku zabezpieczy powierzchnię podłogi przed zarysowaniem. Bezusterkowy podnośnik 4 klasy zapewnia znakomitą amortyzację dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi Air Damper System.

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego X-One umocnioną konstrukcję, a także konkretną, pięcioramienną podstawę Basetech X5.2. Dzięki temu choćby podczas bujania czy intensywnych ruchów fotel pozostanie jednostajny.

*zdjęcie poglądowe REGULACJA WYSOKOŚCI System Tilttech Butterfly pozwala na dokładne dobranie wysokości fotela do poziomu blatu biurka i do wzrostu użytkownika. Stosowne ustawienie wspiera bezpieczną, sugerowaną pozycję i dostosowanie sylwetki do poduszki lędźwiowej i zagłówka.

Oparcie ma możliwość odchylenia do choćby 140° i zablokowania w dowolnym punkcie. System Tilttech Butterfly pozwala dodatkowo na odstresowujące, bezpieczne bujanie. Podłokietniki Armtech™ Vertical Soft-Touch zezwalają na łatwą regulację góra-dół.

odpowiednie dostosowanie ich wysokości wspiera barki, przedramiona i nadgarstki oraz usprawnia przyjęcie poręcznej pozycji. Wierzch podłokietników wypełnia miękka pianka, są więc bardzo wygodne. *zdjęcie poglądowe