Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn Kids (S) Czarno-biały DARMOWY TRANSPORT (5902560336917) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn Kids (S) Czarno-biały DARMOWY TRANSPORT (5902560336917) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Kid Size (czarno-biały)
789.00
RTV EURO AGD
-1%
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Kid Size (czarno-biały)
789.00
OleOle!
Fotel DIABLO CHAIRS X-Horn Kids (S) Czarno-biały
797.00
Media Expert
Fotel gamingowy DIABLO X-Horn Kids Size, czarno-biały, 126x67x62 cm
797.00
Empik

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

ZADBAJ O ZDROWIE I PLECKI MALUCHA prawidłowa pozycja przy biurku podczas gry na komputerze i w trakcie odrabiania lekcji jest bezcenna, bo w obfitym stopniu decyduje o zdrowiu dzieci. Nasz fotel posiada, m.in.

zagłówek wypełniony elastyczną pianką, rozszerzoną poduszkę lędźwiową, sprytne podłokietniki, a także regulację wysokości z opcją bujania. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć! Właśnie dlatego ponadto wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela.

dzisiaj jest pogrubione i gwarantuje jeszcze więcej przyjemności z gry i nauki. Twoja pociecha odczuje to na własnej skórze! funkcjonalnY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek dziecko wesprze szyjny odcinek kręgosłupa i uniknie wychylania głowy do przodu.

krótko mówiąc, zyska właściwą pozycję przy biurku - jego plecy z pewnością to docenią. Równocześnie dziecko zyska jeszcze obszerniejszy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? krótko mówiąc, dzięki temu wypełnieniu zagłówek wspaniale zwiąże się do kształtu głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy dziecko wstanie, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy kręgosłup malucha na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni maksymalną wygodę.

Jak to możliwe? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją skrupulatnie do wzrostu dziecka, zyskując wyśmienite wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – szybko izespolisz wysokość fotela do wzrostu i wysokości biurka, gwarantując maluchowi właściwą pozycję. Po drugie – dziecko zyska opcję przyjemnego bujania, by jeszcze bardziej zrelaksować się w trakcie przesiadywania przy biurku.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo oraz przód-tył? dzięki czemu zjednoczysz je świetnie do swego dziecka, jego sylwetki i wysokości biurka.

Tym samym dziecko odciąży przedramiona i barki i zyska komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji z zadaniami domowymi. JednostajnieJSZA PODSTAWA teraz pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze obszerniejsza, zrównoważeniejsza i bezpieczniejsza.

nawet najmocniej żywiołowe i energiczne dziecko może czuć się na nim bezpiecznie....