Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn (L) Czarno-biały promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn (L) Czarno-biały oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 719.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Diablo Chairs X-Horn Large (czarno-biały)
719.00
OleOle!
Diablo Chairs X-Horn Large (czarno-biały)
759.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

wygodny fotel gamingowy Ta rogata bestia to nowy zawodnik w ekipie. Otulony tapicerką w deseniach czarny + odcień skrywa skrajną dawkę ergonomii. Spójrz na to drapieżne wzornictwo, diaboliczne rogi i muskularną sylwetkę.

Odkryj działanie pianki Memory, funkcję przyjemnego bujania i sprytne regulacje, które zabezpieczą Twój kręgosłup. Tapicerkę wykonaliśmy z eko-skóry wysokiej klasy, która zniewoli Cię miłą w dotyku fakturą materiału.

Materiał wykazuje wysoką wytrzymałość na przetarcia, a przeszycie konkretnymi nićmi sprawia, iż tapicerka poprzez mnóstwo lat pozostaje odpowiednio napięta i zachowuje pierwotny wygląd. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć!

Właśnie dlatego ponadto wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela. Dzisiaj jest pogrubione i gwarantuje jeszcze więcej przyjemności z gamingu. Odczujesz to na własnej skórze! funkcjonalnY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek wesprzesz szyjny odcinek kręgosłupa i unikniesz wychylania głowy do przodu.

niedługo mówiąc, zyskasz właściwą pozycję przy biurku - Twoje plecy na pewno to docenią. Jednocześnie zyskasz jeszcze pokaźniejszy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? krótko mówiąc, dzięki czemu wypełnieniu zagłówek wyśmienicie skonsoliduje się do kształtu Twojej głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy wstaniesz, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy Twój kręgosłup na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni Ci maksymalną wygodę.

Jak to możliwe? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę Twoich pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją dokładnie do swego wzrostu, zyskując nieprzeciętne wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – prędko izłączysz wysokość fotela do swojego wzrostu i wysokości biurka, zyskując właściwą pozycję. Po drugie – zyskasz opcję przyjemnego bujania, aby jeszcze bardziej zrelaksować się podczas gamingu.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo, a także przód-tył? dzięki czemu dopasujesz je znakomicie do swego wzrostu, sylwetki oraz wysokości biurka.

Tym samym odciążysz przedramiona i barki oraz zyskasz komfort choćby podczas najdłuższych maratonów gamingowych. JednostajnieJSZA PODSTAWA dzisiaj pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze pokaźniejsza, jednostajniejsza i bezpieczniejsza.

w trakcie gry możesz dać się ponieść emocjom, bo Twój fotel gamingowy to prawdziwa opoka!...