Diablo chairs Fotel x-one horn (l) czarno-niebieski (5902560337013) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Diablo chairs Fotel x-one horn (l) czarno-niebieski (5902560337013) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1057.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel gamingowy Diablo X-Horn 2.0 czarno-niebieski Normal Size
1057.00
Empik
Fotel DIABLO CHAIRS X-Horn (L) Czarno-niebieski
1057.00
Media Expert
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Normal Size (czarno-niebieski)
1059.00
RTV EURO AGD
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Normal Size (czarno-niebieski)
1059.00
OleOle!

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

komfortowy fotel gamingowy Ta rogata bestia to nowy zawodnik w ekipie. Otulony tapicerką w deseniach czarny + odcień skrywa ekstremalną dawkę ergonomii. Spójrz na to drapieżne wzornictwo, diaboliczne rogi i muskularną sylwetkę.

Odkryj działanie pianki Memory, funkcję przyjemnego bujania i sprytne regulacje, które zabezpieczą Twój kręgosłup. Tapicerkę wykonaliśmy z eko-skóry wysokiej klasy, która olśni Cię miłą w dotyku fakturą materiału.

Materiał wykazuje wysoką niepodatność na przetarcia, a przeszycie konkretnymi nićmi sprawia, że tapicerka poprzez sporo lat pozostaje optymalnie napięta i zachowuje pierwotny wygląd. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć!

Właśnie dlatego na dodatek wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela. Teraz jest pogrubione i zagwarantuje jeszcze więcej przyjemności z gamingu. Odczujesz to na własnej skórze! użytecznY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek wesprzesz szyjny odcinek kręgosłupa i unikniesz wychylania głowy do przodu.

krótko mówiąc, zyskasz właściwą pozycję przy biurku - Twoje plecy niewątpliwie to docenią. Jednocześnie zyskasz jeszcze obszerniejszy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? krótko mówiąc, dzięki temu wypełnieniu zagłówek doskonale złączy się do kształtu Twojej głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy wstaniesz, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy Twój kręgosłup na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni Ci maksymalną wygodę.

Jak to realne? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę Twoich pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją dokładnie do swego wzrostu, zyskując rewelacyjne wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – ekspresowo izjednoczysz wysokość fotela do swego wzrostu i wysokości biurka, zyskując właściwą pozycję. Po drugie – zyskasz opcję przyjemnego bujania, by jeszcze bardziej zrelaksować się podczas gamingu.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo i przód-tył? dzięki czemu zjednoczysz je wyśmienicie do swojego wzrostu, sylwetki, a także wysokości biurka.

Tym samym odciążysz przedramiona i barki i zyskasz komfort nawet podczas najdłuższych maratonów gamingowych. ZrównoważenieJSZA PODSTAWA dzisiaj pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze obszerniejsza, zrównoważeniejsza i bezpieczniejsza.

podczas gry możesz dać się ponieść emocjom, bo Twój fotel gamingowy to prawdziwa opoka!...