Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn (L) Czarno-Zielony (5902560337020) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn (L) Czarno-Zielony (5902560337020) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1057.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotel DIABLO CHAIRS X-Horn (L) Czarno-zielony
1057.00
Media Expert
Fotel gamingowy Diablo X-Horn 2.0 czarno-zielony Normal Size
1057.00
Empik
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Normal Size (czarno-zielony)
1059.00
RTV EURO AGD
Diablo Chairs X-Horn 2.0 Normal Size (czarno-zielony)
1059.00
OleOle!

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

komfortowy fotel gamingowy Ta rogata bestia to nowy zawodnik w ekipie. Otulony tapicerką w deseniach czarny + kolor skrywa arcytrudną dawkę ergonomii. Spójrz na to drapieżne wzornictwo, diaboliczne rogi i muskularną sylwetkę.

Odkryj działanie pianki Memory, funkcję przyjemnego bujania i sprytne regulacje, które zabezpieczą Twój kręgosłup. Tapicerkę wykonaliśmy z eko-skóry wysokiej klasy, która zachwyci Cię miłą w dotyku fakturą materiału.

Materiał wykazuje wysoką odporność na przetarcia, a przeszycie potężnymi nićmi sprawia, iż tapicerka poprzez niemało lat pozostaje adekwatnie napięta i zachowuje pierwotny wygląd. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć!

Właśnie dlatego na dodatek wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela. Teraz jest pogrubione i zapewnia jeszcze więcej przyjemności z gamingu. Odczujesz to na własnej skórze! ergonomicznY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek wesprzesz szyjny odcinek kręgosłupa i unikniesz wychylania głowy do przodu.

krótko mówiąc, zyskasz właściwą pozycję przy biurku - Twoje plecy bez wątpienia to docenią. Jednocześnie zyskasz jeszcze większy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? niedługo mówiąc, dzięki czemu wypełnieniu zagłówek świetnie zintegruje się do kształtu Twojej głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy wstaniesz, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy Twój kręgosłup na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni Ci maksymalną wygodę.

Jak to osiągalne? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę Twoich pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją starannie do swojego wzrostu, zyskując rewelacyjne wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – momentalnie izbratasz wysokość fotela do swego wzrostu i wysokości biurka, zyskując właściwą pozycję. Po drugie – zyskasz opcję przyjemnego bujania, aby jeszcze bardziej zrelaksować się w trakcie gamingu.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo, a także przód-tył? dzięki temu zespoisz je doskonale do swego wzrostu, sylwetki, a także wysokości biurka.

Tym samym odciążysz przedramiona i barki i zyskasz komfort nawet podczas najdłuższych maratonów gamingowych. StabilnieJSZA PODSTAWA dzisiaj pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze pokaźniejsza, jednostajniejsza i bezpieczniejsza.

podczas gry możesz dać się ponieść emocjom, bo Twój fotel gamingowy to prawdziwa opoka!...