Fotel DIABLO CHAIRS X-one Horn (L) Czarny DARMOWY TRANSPORT, X-HORN L promocja 2021

Cena689.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

wygodny fotel gamingowy Ta rogata bestia to nowy zawodnik w ekipie. Otulony tapicerką w deseniach czarny + odcień skrywa ekstremalną dawkę ergonomii. Spójrz na to drapieżne wzornictwo, diaboliczne rogi i muskularną sylwetkę.

Odkryj działanie pianki Memory, funkcję przyjemnego bujania i sprytne regulacje, które zabezpieczą Twój kręgosłup. Tapicerkę wykonaliśmy z eko-skóry wysokiej klasy, która zniewoli Cię przyjemną w dotyku fakturą materiału.

Materiał wykazuje wysoką odporność na przetarcia, a przeszycie solidnymi nićmi sprawia, iż tapicerka przez niemało lat pozostaje stosownie napięta i zachowuje pierwotny wygląd. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć!

Właśnie dlatego dodatkowo wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela. Teraz jest pogrubione i zagwarantuje jeszcze więcej przyjemności z gamingu. Odczujesz to na własnej skórze! poręcznY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek wesprzesz szyjny odcinek kręgosłupa i unikniesz wychylania głowy do przodu.

krótko mówiąc, zyskasz właściwą pozycję przy biurku - Twoje plecy bez wątpienia to docenią. Jednocześnie zyskasz jeszcze obszerniejszy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? niedługo mówiąc, dzięki czemu wypełnieniu zagłówek wspaniale zespoi się do kształtu Twojej głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy wstaniesz, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy Twój kręgosłup na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni Ci maksymalną wygodę.

Jak to możliwe? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę Twoich pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją starannie do swego wzrostu, zyskując wyśmienite wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – momentalnie iskonsolidujesz wysokość fotela do swojego wzrostu i wysokości biurka, zyskując właściwą pozycję. Po drugie – zyskasz opcję przyjemnego bujania, by jeszcze bardziej zrelaksować się w trakcie gamingu.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo oraz przód-tył? dzięki czemu zespolisz je wyśmienicie do swego wzrostu, sylwetki oraz wysokości biurka.

Tym samym odciążysz przedramiona i barki, a także zyskasz komfort nawet w trakcie najdłuższych maratonów gamingowych. ZrównoważenieJSZA PODSTAWA teraz pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze obszerniejsza, zrównoważeniejsza i bezpieczniejsza.

w trakcie gry możesz dać się ponieść emocjom, bo Twój fotel gamingowy to prawdziwa opoka!...