Fotel dla gracza x-ray czarny rozmiar l marki Diablo chairs promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fotel dla gracza x-ray czarny rozmiar l marki Diablo chairs oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1011.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Diablo Chairs X-Ray Normal Size (czarno-szary)
1011.99
OleOle!
Diablo Chairs X-Ray Normal Size (czarno-szary)
1047.00
RTV EURO AGD
Fotel DIABLO X-Ray (L) Czarno-szary
1047.00
Media Expert

Parametry

Producent:DIABLO CHAIRS
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

FOTEL GAMINGOWY X-RAY Model Large (L): czarno-czarny Odkryj nowatorski fotel gamingowy w rozmiarze L. Dostosowany jest on do sylwetki graczy o wzroście do 180 centymetrów, a także do 150 kilogramów wagi. X-RAY wprowadzi Cię w inny rozmiar ergonomii, a przewiewna tapicerka HDS-AIR™ z elitarnej eco-skóry wypełniona superelastyczną pianką HR odpowiada za mega komfort w trakcie każdej rozgrywki.

Zagłówek i poduszka lędźwiowa X-Pillow™, regulowane oparcie z systemem Tilttech™ Butterfly i szersze siedzisko zabezpieczają Twój kręgosłup na całej długości, a także zapewnią Ci nieprzeciętny dotychczas komfort.

Chcesz więcej? umocnione i regulowane podłokietniki Armtech™ Crossover odpowiadają za zrównoważoną pozycję. To nie wszystko… Wrażenie robi jeszcze muskularna stylistyka RayVision™. Design z jeszcze grubszym materiałem i napakowaną sylwetką z przodu i z tyłu, a także tapicerka w głębokiej czerni wraz z designerskimi logotypami są potwierdzeniem tego, że ten fotel to „must have” graczy!

Fotel gamingowy X-RAY zrobi z Ciebie mistrzowskiego gracza! unikatowY FOTEL GAMINGOWY ukazujemy komplet rewolucyjnych rozwiązań: Superelastyczna pianka HR Zagłówek, poduszka lędźwiowa i siedzisko wypełnia superelastyczna pianka HR pod postacią milionów pęcherzyków.

Jej nieregularna struktura o rozszerzonej sprężystości powoduje, iż fotel zespoi się do kształtu, a także nacisku ciała. Co zyskujesz? Maksymalny komfort gamingu – nieosiągalny w sytuacji wykorzystania zwykłej pianki tapicerskiej!

Przewiewna tapicerka HDS-AIR™ Tapicerka fotela gamingowego X-RAY została produkowana z perforowanej eco-skóry HQ z uzupełniającą pianką pod spodem. Odpowiada to za genialną wręcz cyrkulację powietrza, a także łączy olśniewający design z wysoką wytrzymałością na przetarcia.

Kropką nad „i” są przeszycia Nylon LV3 z potężnych nylonowych nici utrzymujących optymalne napięcie tapicerki. Co zyskujesz? Unikasz przegrzania karku i pleców choćby w trakcie długich maratonów gamingowych w letnie dni.

Zabezpieczasz plecy przed niekorzystnym wpływem zbyt wysokiej temperatury dzięki zaimplementowaniu przewiewnego materiału Wysoka jakość eco-skóry sprawi, iż Twój fotel będzie wyglądał wspaniale poprzez długie lata, a mocno napięta tapicerka niewątpliwie nie zamieni się w obwisły worek.

Tilttech™ Butterfly i inne systemy regulacji Tilttech™ Butterfly pozwala na przyjemne i bezpieczne bujanie. Prosty mechanizm oparcia umożliwia rozłożenie fotela do pozycji leżącej. Jednym ruchem zablokujesz kąt nachylenia fotela (funkcja Lock).

Wysokość siedziska wyregulujesz systemem TILT. Dzięki funkcji Pivot możesz obrócić siedzisko o 360 stopni. System Armtech™ Crossover pozwoli ustawić umocnione podłokietniki w płaszczyźnie góra-dół i prawo-lewo.

Co zyskujesz? błyskawicznie idostosowujesz fotel gamingowy do swego wzrostu, sylwetki oraz do wysokości biurka. Perfekcyjne ustawienie zabezpiecza Twoje plecy, zagwarantuje praktyczną pozycję, a także komfort w trakcie gry, pracy albo nauki przy biurku.

użyteczny zagłówek i poduszka lędźwiowa X-Pillow™ praktyczny zagłówek (wypełniony superelastyczną pianką HR i pokryty przewiewnym materiałem) dopasowuje się do preferowanej pozycji, gwarantując wygodne oparcie i zabezpieczając górny odcinek kręgosłupa.

ergonomiczna poduszka lędźwiowa (wypełniona superelastyczną pianką HR i pokryta przewiewnym materiałem) „wymusza” właściwą pozycję i gwarantuje mega komfort gamingu. Kauczukowe kółeczka PFC™360, 5 cm Mobilność fotela i zabezpieczenie przez zarysowaniami podłogi.

Podstawa Basetech™ X5.2 Pięcioramienna baza zagwarantuje fotelowi wysoką stabilność. 2 lata gwarancji Wysoką jakość podzespołów i wykonania fotela potwierdza 2-letnia gwarancja. Nie zapominamy też o pozytywnych opiniach graczy!

Wybierając fotel gamingowy w wymiarze L Inwestujesz w diaboliczny design i nieziemską ergonomię dostosowaną do Twojego wzrostu Czas na rewolucję. Czas na Diablo X-RAY!