Fotel dla gracza Genesis Trit 500 podświetlenie RGB czarny, 9_53247 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Fotel dla gracza Genesis Trit 500 podświetlenie RGB czarny, 9_53247 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 687.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Fotel GENESIS Trit 500 RGB Czarny
687.00
Avans.pl
-12%
Fotel GENESIS Trit 500 RGB Czarny
687.00
Media Expert
-12%
Fotel GENESIS Trit 500 RGB Czarny
687.00
ELECTRO.pl
-12%
Genesis Trit 500 RGB Gamingowy do 120kg Skóra ECO Tkanina Czarny
687.00
OleOle!
-12%
Genesis Trit 500 RGB Gamingowy do 120kg Skóra ECO Tkanina Czarny
687.00
RTV EURO AGD
Genesis Fotel dla graczy Trit 500 RGB
779.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Natec
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Zabłyśnij w oczach przeciwnika

Genesis Trit 500 to fotel produkowany dla graczy, którym zależy równocześnie na jakości i komforcie, jak w dodatku na unikatowych rozwiązaniach. Wysokiej jakości dzianina, z jakiej tworzono siedzisko i oparcie, zapewni odpowiednią wentylację w każdych warunkach, a poręczna konstrukcja fotela gwarantuje wygodę w trakcie długich sesji. Czarna, uniwersalna kolorystyka fotela spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, a za sprawą wbudowanego podświetlenia, rozbłyśnie całą paletą kolorów i przeobrazi Twój wnętrze w imponujące i unikalne stanowisko gracza. Zwyciężaj opromieniony prawdziwym blaskiem!

Porażaj elektryzującym podświetleniem

zachwycaj swych przeciwników ładnym podświetleniem! Dzięki ponad trzystu wielobarwnym trybom, Twój Trit 500 może nieustannie zmieniać swoje oblicze. Sterowane przy pomocy pilota, podświetlenie LED fotela pozwala na zmianę , a także regulację prędkości i jasności efektów. Podświetlenie zasilane jest przy pomocy powerbanka*, który można umieścić w dedykowanej do tego funkcjonalnej kieszeni pod siedziskiem, dzięki temu unikamy problemów z okablowaniem.

*komplet nie posiada powerbanka

Niezastąpiony towarzysz

Genesis Trit 500 to przede wszystkim wygodny fotel, dzięki któremu zachowamy dobrą postawę i unikniemy poczucia dyskomfortu podczas długofalowych potyczek. Trit 500 pozwala na dokładne ustawienie wysokości fotela, czy kąta nachylenia oparcia, tak aby zapewnić użytkownikowi swobodę ruchów i optymalne ułożenie pleców i nóg.

Na polu walki i w chwilach odpoczynku

Poduszki pod głowę i lędźwie z możliwością regulacji położenia zapewnią odpowiednią pozycję lędźwiom i odciążą spięty kark. Komfortowe, dostosowywane wertykalnie podłokietniki prawidłowy kąt ułożenia dłoni. Ponadto funkcja bujania zapewni nam relaks i odprężenie w czasie przerwy w trakcie wielogodzinnej gry.

Wierny na lata

Fotel Genesis Trit 500 stanie na wysokości zadania nadzwyczajnie niezależnie od warunków pogodowych. Obicie z wysokiej jakości dzianiny uniemożliwia uczuciu przyklejenia w gorące dni. Dla urozmaicenia wyglądu dodano piękne przeszycia z materiału imitującego Carbon. Siatkowa dzianina, zakrywająca podświetlenie, idealnie współgra ze stylem całego fotela i uatrakcyjnia jego wygląd dodatkowo w trybie off. Potężną konstrukcję wypełniono wysokiej jakości pianką, dzięki czemu fotel nie będzie się odkształcał i posłuży nam przez sporo lat. Wysokiej klasy podnośnik gazowy zezwala na udźwig do 120 kg.

Nietuzinkowy zawodnik

Niezależnie jak dynamiczna jest Twoja gra, fotel Genesis Trit 500 zapewni Ci stabilność i równowagę. Potężną podstawę wyekwipowano w 50 mm kółka, które trafną mobilność fotela i nie zarysowują powierzchni. Możesz być pewien, że Genesis Trit 500 stanie się nieodłącznym towarzyszem Twoich przygód i przeobrazi Cię każdego dnia: od czarnego charakteru po spektakularnego maga aż do krewkiego buntownika. Za każdym razem mocny, zawsze komfortowy, za każdym razem wyjątkowy!