Fotel dla gracza SPC Gear EG450 CL czarno-czerwono-szary, 9_51147 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fotel dla gracza SPC Gear EG450 CL czarno-czerwono-szary, 9_51147 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 779.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear EG450 CL
779.00
RTV EURO AGD
SPC Gear EG450 CL
779.00
OleOle!
Fotel SPC GEAR EG450 Szaro-czerwony
779.00
Media Expert

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear EG450 CL to zaprojektowany pod kątem komfortu fotel o standardowym, praktycznym zarysie. Poszczególne segmenty oparcia podpierają ciało osoby siedzącej w kluczowych obszarach zapewniając właściwą pozycję i ponadprzeciętną wygodę. Szczególny, bo oddychający materiał w połączeniu z kanałami wentylacyjnymi zezwala na luźny przepływ ciepłego powietrza, co dodatkowo podnosi komfort wykorzystywania. EG450 CL to także specjalny zagłówek, który wskazuje użyteczną pozycję głowy podczas pracy czy zabawy przy komputerze.

Oparcie fotela SPC Gear EG450 CL składa się z 5 odrębnych segmentów, które podpierają w trafnych miejscach kręgosłup (niezwykle w części lędźwiowej) i łopatki osoby siedzącej. Wraz z dostosowywanym zagłówkiem, który wskazuje właściwe ułożenie głowy, wspomaga to utrzymywaniu dobrej pozycji siedzącej. Uzupełnieniem jest oczywiście komfortowe i płaskie siedzisko, które dobrane jest do osób o wzroście od 1,60 do 1,85 m.

Szczególną cechą fotela SPC Gear EG450 CL jest materiałowe obicie będące stylowym połączeniem odcieni czarnego, czerwonego i szarego. Wysokiej jakości tkanina gwarantuje cyrkulację powietrza, co istotnie polepsza komfort używania szczególnie w gorące letnie dni. W dodatku: materiał jest niezwykle miły w dotyku. Pod nim skrywa się tłoczona na zimno pianka, która dostosowuje się do użytkownika, ale nie ugniata się pod jego ciężarem.

SPC Gear EG450 CL oferuje obfity zakres regulacji,zespolić go do jednostkowych potrzeb. Wysokość siedziska ustawia się w zakresie od 400 do 460 mm, podłokietniki można regulować w pionie (góra-dół), w poziomie (przód-tył) oraz obracać w poziomie w lewo i prawo, zagłówek można ustawić w dwóch płaszczyznach: góra-dół i zmienić jego kąt nachylenia. Synchroniczny mechanizm łączący siedzisko fotela z siłownikiem zezwala na odchylenie oparcia przy jednoczesnym delikatnym ugięciu siedziska, co w dodatku wpływa na odprężający charakter takiego ustawienia. Fotel zaopatrzony został w specjalne pokrętło, które pozwala na regulację nacisku wymaganego do odchylenia oparcia.

W fotelu EG450 wykorzystany został siłownik najwyższej czwartej klasy do 150 kg obciążenia statycznego. Wraz ze stalową podstawą oraz obfitymi kółkami z silikonowym wykończeniem buduje to solidną konstrukcję, która przewidziana jest dla osób o wadze do 120 kg. Dodatkowo: kółka nie rysują parkietu, zaś ich wielkość zezwala na luźne poruszanie się np. Po dywanie.

Fotel SPC Gear EG450 przygotowany został w dwóch wersjach kolorystycznych. EG450 CL to mieszanka odcieni czerwonego, szarego i czarnego, co docenią gracze, którym zależy na oryginalnym i specyficznym wyglądzie. EG450 BK to opcja w pełni czarna, choćby wyhaftowane logo jest w tej tonacji, a to nada elegancji i schludnej spójności z miejscem pracy.


wymiary
Wewnętrzna szerokość siedziska: 385 mm, Zewnętrzna szerokość siedziska: 575 mm, Grubość siedziska: 110 mm, Głębokość siedziska 520 mm, nieznaczna wysokość siedziska od ziemi: 400 mm, Maksymalna wysokość siedziska od ziemi: 460 mm, Wysokość oparcia: 685 mm, Grubość oparcia: 60 mm, Wewnętrzna szerokość oparcia: 280 mm, Zewnętrzna szerokość oparcia: 470 mm, nieznaczny kąt pochylenia oparcia: 100°, Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 125°, niepokaźna wysokość podłokietnika: 285 mm, Maksymalna wysokość podłokietnika: 355 mm, Regulacja podłokietnika: przód/tył, góra/dół, obrót w poziomie. Wariant mechanizmu bujania: synchroniczny, rodzaj podnośnika gazowego: 175 mm klasa 4, Długość ramienia podstawy: 330 mm