Fotel dla graczy SPC GEAR SR300F V2 Czarny SPG037 (5903018660998) promocja 2021

Cena985.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:SPC GEAR
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR300F V2 BK to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja stanowczo lubianego fotela dla graczy: SPC Gear SR300. Oznaczenie F wskazuje na obicie z wygodnej i przepuszczającej powietrze dzianiny, która w SR300F V2 dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym (BK), a także czerwonym (RD). Świeże są też podłokietniki i kółka zgodnie z prośbą użytkowników modelu SR300.

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK wykorzystuje stalową konstrukcję wspartą sprężystymi pasami, co było wyróżnikiem w segmencie także poprzednika i zagwarantuje wysoką trwałość. Zmiany zaszły pod materiałowym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka produkowana jest w technice molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

wygodne wyprofilowanie fotela

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego użytkowania. Pozwala na to właściwy z praktycznego punktu widzenia kształt z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Nowe podłokietniki są dzisiaj płaskie i znaczne, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne.

Możliwości regulacji

SR300F V2 BK proponuje ponadto duży zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), przypasowana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska
w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania i dostosowywane w pionie świeże wielkie podłokietniki.

Obicie z wygodnego materiału

Szczególną cechą fotela SPC Gear SR300F V2 BK jest jego utrzymane w czarnej kolorystyce materiałowe obicie, które zagwarantuje zamianę powietrza, co jest przydatne istotnie w gorące letnie dni. Tkanina o specjalnym splocie jest także miła w dotyku, co na dodatek unosi komfort siedzenia i usuwa problem przyklejania się ciała do fotela. Przystępne są dwa warianty kolorystyczne fotela: SR300F V2 BK i SR300F V2 RD optymalnie czarny oraz czerwony.

Design

Fotele kubełkowe to nie tylko wygoda podczas długich rozgrywek, lecz także uciecha dla oka i niepowtarzalny design pasujący do pokoju prawdziwego gracza. Zarys SR300F V2 BK nawiązuje do foteli rajdowych, a przez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i zagwarantuje wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

świeże, pokaźniejsze kółka

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK zaopatrzony został w nowe kółka większe i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie zapobiega rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała konstrukcja

Stalowa rama wsparta rozciągliwymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300F V2 BK. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą przy pomocy siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, większymi kółkami zapewnia to wysoką odporność całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.


wymiary
Wewnętrzna szerokość siedziska: 360 mm, Zewnętrzna szerokość siedziska: 560 mm, Grubość siedziska: 100 mm, Głębokość siedziska 480 mm, niepokaźna wysokość siedziska od ziemi: 470 mm, Maksymalna wysokość siedziska od ziemi: 545 mm, Wysokość oparcia: 930 mm, Grubość oparcia: 80 mm, Wewnętrzna szerokość oparcia: 340 mm, Zewnętrzna szerokość oparcia: 550 mm, znikomy kąt pochylenia oparcia: 90°, Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 170°, drobna wysokość podłokietnika: 270 mm, Maksymalna wysokość podłokietnika: 340 mm, Regulacja podłokietnika: przód/tył, typ mechanizmu bujania: TILT, typ podnośnika gazowego: 175 mm klasa 4, Długość ramienia podstawy: 350 mm,