Fotel dla graczy SPC GEAR SR300F V2 Czerwony SPG038, 9_51145 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel dla graczy SPC GEAR SR300F V2 Czerwony SPG038, 9_51145 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 719.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear SR300F V2 - gamingowy - czerwony - tkanina - do 120kg
719.00
RTV EURO AGD
SPC Gear SR300F V2 - gamingowy - czerwony - tkanina - do 120kg
719.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC GEAR
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

SPC Gear SR300F V2 RD to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja stanowczo modnego fotela dla graczy: SPC Gear SR300. Oznaczenie F wskazuje na obicie z komfortowej i przepuszczającej powietrze dzianiny, która w SR300F V2 przystępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym (RD) oraz czarnym (BK). Świeże są również podłokietniki i kółka zgodnie z prośbą użytkowników modelu SR300.

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD wykorzystuje stalową konstrukcję wspartą sprężystymi pasami, co było wyróżnikiem w segmencie także poprzednika i zapewnia wysoką wytrzymałość. Zmiany zaszły pod materiałowym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka wykonana jest w technologii molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

wygodne wyprofilowanie fotela

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego wykorzystywania. Zezwala na to właściwy z ergonomicznego punktu widzenia kształt z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Świeże podłokietniki są dzisiaj płaskie i szerokie, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne.

Możliwości regulacji

SR300F V2 RD proponuje w dodatku znaczny zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), dobrana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska
w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania oraz dostosowywane w pionie świeże obfite podłokietniki.

Obicie z komfortowego materiału

Szczególną cechą fotela SPC Gear SR300F V2 RD jest jego utrzymane w unikatowej czerwono-czarnej kolorystyce materiałowe obicie, które zapewnia wymianę powietrza, co jest przydatne niezwykle w gorące letnie dni. Dzianina
o specjalnym splocie jest także miła w dotyku, co na dodatek podciąga komfort siedzenia, a także likwiduje problem przyklejania się ciała do fotela. Przystępne są dwa typy kolorystyczne fotela: SR300F V2 BK i SR300F V2 RD trafnie czarny, a także czerwony.

Design

Fotele kubełkowe to nie tylko wygoda podczas długich rozgrywek, lecz także uciecha dla oka i unikalny i eksponujący się design pasujący do pokoju prawdziwego gracza. Zarys SR300F V2 RD nawiązuje do foteli rajdowych, a przez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i zagwarantuje wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

świeże, pokaźniejsze kółka

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD zaopatrzony został w świeże kółka obszerniejsze i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie uniemożliwia rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała kompozycja

Stalowa rama wsparta rozciągliwymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300F V2 RD. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą przy pomocy siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, większymi kółkami gwarantuje to wysoką wytrzymałość całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.


rozmiary
Wewnętrzna szerokość siedziska: 360 mm, Zewnętrzna szerokość siedziska: 560 mm, Grubość siedziska: 100 mm, Głębokość siedziska 480 mm, mała wysokość siedziska od ziemi: 470 mm, Maksymalna wysokość siedziska od ziemi: 545 mm, Wysokość oparcia: 930 mm, Grubość oparcia: 80 mm, Wewnętrzna szerokość oparcia: 340 mm, Zewnętrzna szerokość oparcia: 550 mm, nieznaczny kąt pochylenia oparcia: 90°, Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 170°, niewielka wysokość podłokietnika: 270 mm, Maksymalna wysokość podłokietnika: 340 mm, Regulacja podłokietnika: przód/tył, typ mechanizmu bujania: TILT, rodzaj podnośnika gazowego: 175 mm klasa 4, Długość ramienia podstawy: 350 mm,