Fotel E-Blue Cobra, Czerwony (EEC303REAA-IA) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotel E-Blue Cobra, Czerwony (EEC303REAA-IA) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 929.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
E-BLUE Cobra (czerwony)
929.00
RTV EURO AGD
E-BLUE Cobra (czerwony)
929.00
OleOle!

Parametry

Producent:E-Blue
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Opis
Opis produktu

mistrzowski fotel dla gracza Cobra
praktyczny fotel dla gracza kolekcji Cobra wykonany z tworzyw wysokiej niepodatności na uszkodzenia jest perfekcyjnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje przeróżne ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie połączyć podłokietniki, wysokość siedziska i kąta oparcia.


dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), by były wyśmienitym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyposażony jest w mocną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są produkowane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, aby zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompozycja wysokiej jakości materiałów zagwarantuje ochronę przed zniszczeniem i zagwarantuje długą żywotność wykorzystywania.

Wysoce rozciągliwa wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej rozciągliwości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie broni przed zmęczeniem w trakcie kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

ulepszona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty potężną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem bardzo przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
komfortowy zagłówek posiada haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

profesjonalny fotel dla gracza Cobra
funkcjonalny fotel dla gracza serii Cobra wytworzony z materiałów wysokiej oporności na uszkodzenia jest wyśmienitym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, choćby w trakcie długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje przeróżne ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie zintegrować podłokietniki, wysokość siedziska oraz kąta oparcia.


regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 oraz regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), żeby były doskonałym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość i oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są stworzone z nylonu, 30% włókien szklanych i PU, by zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości tworzyw zapewnia ochronę przed zniszczeniem i zagwarantuje długą żywotność wykorzystywania.

Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i efektywnie chroni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

ulepszona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem bardzo przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
komfortowy zagłówek ma haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

Specyfikacja technologiczna artykuł
firma
EAN
6921607103281
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-czerwony
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
wymiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna artykuł
producent
EAN
6921607103281
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-czerwony
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22