Fotel cobra iii 313bl e-sport czarno-niebieski marki E-blue promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fotel cobra iii 313bl e-sport czarno-niebieski marki E-blue oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
E-BLUE Cobra III (niebieski)
1139.00
OleOle!
-26%
E-BLUE Cobra III (niebieski)
1139.00
RTV EURO AGD
E-Blue krzesło do gier Cobra III, niebieski
1549.00
Mall.pl

Parametry

Producent:E-BLUE
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Nowa generacja foteli Cobra
Nowa generacja fotela Cobra z lepszym pięcioramiennym plastikowym krzyżem i obszerniejszą głębokością siedziska. Praktyczny fotel dla gracza serii Cobra wytwarzany z tworzyw wysokiej oporności na uszkodzenia jest nieprzeciętnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, choćby podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra oferuje rozmaite ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie połączyć podłokietniki, wysokość siedziska i kąta oparcia.
dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm) i do przodu + do tyłu, żeby były świetnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.
regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość, a także oparcie (80 mm +/- 5 mm). Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji.
Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.
konkretna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w solidną pięcioramienną plastikową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.
Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Cobra są produkowane z nylonu i włókien szklanych, by zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompilacja wysokiej jakości materiałów zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i gwarantuje długą żywotność stosowania.
Wysoce rozciągliwa wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej sprężystości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie broni przed zmęczeniem w trakcie kilku godzinnych rozgrywek w sieci.
udoskonalona skóra PU
Fotel Auroza jest pokryty potężną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności a zarazem semiszem szczególnie przyjemnym w dotyku.
Zagłówek
komfortowy zagłówek ma haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.
dane technologiczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 64 cm)
Głębokość siedziska: 50 cm
warstwa: PU skóra + zamsz
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg