E-blue Fotel cobra, niebieski (eec303blaa-ia) darmowy odbiór w 21 miastach! promocja 2021

Cena965.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:E-Blue
Kategoria:Fotele gamingowe

Opis

Opis
Opis produktu

profesjonalny fotel dla gracza Cobra
użyteczny fotel dla gracza linii Cobra wytworzony z tworzyw wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia jest rewelacyjnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje zróżnicowane ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie połączyć podłokietniki, wysokość siedziska, a także kąta oparcia.

regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), by były nieprzeciętnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

dostosowywane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość, a także oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel wyekwipowany jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

potężna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w mocną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są produkowane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, by zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompozycja wysokiej jakości tworzyw zapewnia ochronę przed uszkodzeniem i zapewnia długą żywotność stosowania.

Wysoce sprężysta wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

lepsza skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem wyjątkowo przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
wygodny zagłówek ma haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

mistrzowski fotel dla gracza Cobra
poręczny fotel dla gracza kolekcji Cobra wytworzony z materiałów wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia jest rewelacyjnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra oferuje rozmaite ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie zespoić podłokietniki, wysokość siedziska oraz kąta oparcia.

regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 , a także regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), żeby były rewelacyjnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyposażony jest w mocną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zapewnia bezpieczeństwo oraz stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są stworzone z nylonu, 30% włókien szklanych i PU, żeby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompozycja wysokiej jakości materiałów gwarantuje ochronę przed zniszczeniem i zagwarantuje długą żywotność stosowania.

Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie broni przed zmęczeniem w trakcie kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

udoskonalona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty mocną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem wyjątkowo przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
komfortowy zagłówek ma haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

Specyfikacja technologiczna towar
firma
EAN
6921607104165
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra naturalna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
producent
EAN
6921607104165
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
wymiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22